Şok Bozuk Ürününü İade Almıyor!

Cuma M. |

20.06.2015 tarihinde 149 TL'ye bir telefon aldım telefon bozuk çıktı ve anayasal hakkımı kullanarak 3 gün içerisinde iade hakkımı kullanmak istedim fakat iade almadılar. Genel merkezi aradım iletişimden duygu isimli şahıs hiçbir şekilde yardımcı olmadı.

Merak ettiğim olay şu; Şok gibi kurumsal kimliği olan bir şirket Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi değil mi? Neden kanunlara aykırı davranarak iade etme hakkımı hiç ediyor? Bu sorularıma cevap verecek bir yetkili ile görüşmek istiyorum.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cuma M.
  01 Temmuz
  12:41

  Daha önce bozuk bir telefon aldım ve bunu dile getirdim fakat \"şok\" müşteri hizmetleri cevap verdiğini söylemiş ama bana herhangi bir şekilde dönülmedı takdir okuyucuların... ... .

 • Cuma M.
  29 Haziran
  09:48

  Şok tan bozuk ürün aldım ve iade almadılar, bu konuyu şikayetim var sitesinden dile getirdim bu konu ile ilgili şok müşteri hizmetleri bana herhangi bir şekilde ulaşmadı ve yardımcı olmadı fakat ilgilendiğini siteye yazmış yani resmen dalga geçiyorlar. Buradan şok müşteri hizmetleri sorumlularını tebrik! ! Ediyorum! ! Ben, böyle bir kurum ve bu şekilde kanun tanımayan, müşterilerini mağdur eden ve sonrasında müşterileriyle bu şekilde dalga geçen bir kurum görmedim gerçekten tebrikler! Şu saatten sonra hiçbir şekilde şok tan herhangi bir alışveriş yapmam.

 • 23 Haziran
  14:18

  Sayın ilgili,

  Müşterimizin kaydı ilgili yöneticilerimizle paylaşılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Şok Marketler Müşteri Hizmetleri
  0 212 576 33 00