Şok Aldığımız Saç Kurutma Makinesi Hiç Kullanmadan Yandı Ama İade Almıyorlar!

Nilüfer K. |

Şok Marketten geçen hafta (04.03.2016) saç kurutma makinesi almış kayınvalidem, ama gelin görün ki kadın eve gelince fişe takıyor saç kurutma makinesini ve sıcak hava üflemesi gereken yerde kıpkırmızı ateş misali bir top oluşuyor ve makine çalışmıyor. Hemen Şok'a gidip iade etmek istiyor ama personel ona yeni makine getirteceklerini söylüyorlar fakat olayın üstünden 10 gün geçmesine rağmen sorunun çözüme kavuşturulması için bir girişimde bulunulmadı Şok yetkilileri tarafından.

Yıllardır Şok'tan alışveriş yapıyoruz bir malı satarken iade edebilirsiniz diyorlar fakat iş bu raddeye gelince gördük ki bırakın iade edip paranızı geri almayı bozuk malın yenisi bile verilmiyor nerede kaldı bu işin müşteri memnuniyeti? En kısa zamanda çözüm istiyoruz yetkililer lütfen bir zahmet ilgilensinler bu konu ile ilgili bu saatten sonrada yenisine falan gerek yok para iadesi yapılsın istiyoruz.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nilüfer K.
  17 Mart
  13:16

  Ürünü alalı 15 gün olmuş hala bir çözüme ulaşamadık ve süreci uzattıkça uzatıyor Şok. Ben bir şey anlamadım bu işten hani iade edebiliyordu herhangi bir sorun olunca hani paramızı alabiliyorduk hepsi kandırmaca çıktı. Müşteri memnuniyeti sıfır.
  Hala beklemedeyiz bakalım ne kadar zaman sonra ve ne şekilde çözecek bu durumu Şok

 • 11 Mart
  16:42

  Sayın ilgili,

  Müşterimiz ile iletişime geçerek, bildirimiyle ilgili sürecimizi başlattık.

  Saygılarımızla,

  Şok Marketler Müşteri Hizmetleri
  0 212 576 33 00