Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sodyolk Instagram Üyeliği Mağduriyeti

profile
Ömer
03 Aralık 2023
4.679

Instagram'a güvenerek aylık üyelik aldım ve pişman oldum. Hiçbir işe yaramayan ve boş bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlar, hakkımızı kaymakamlık ve karakola şikayet ederek arayabiliriz. Herkes hakkını aramalı. Az da olsa, bizim gibi binlerce kişiden para talep ediliyor ve ben de paramı geri istiyorum.

Sodyolk Instagram Üyeliği Mağduriyeti

Benzer Şikayetler

Sodyolk Hemen İlgilenin Lütfen

profile
Muhammed
14 saat önce
80

Sodyolk uygulamasını videoda gördüm. Üyelik gerçekleştirdim ve şimdi iptal etmek istiyorum. Yetkili birimlerden ricam, lütfen hemen iptali gerçekleştirin. Her ay bu ücreti ödeyemem ve eğer sahte bir uygulama ise ve üyelik hemen iptal edilmezse şikayetçi olacağımı belirtmek isterim. Siber suçlarla il...

Sodyolk Üyelik İptali İstiyorum

profile
Emirhan
1 hafta önce
734

Sodyolk uygulaması üyeliğimi iptal etmek istiyorum. Tamamen yalan üzerine kurulmuş bir uygulama olduğunu düşünüyorum ve bir an önce üyelik iptalimin gerçekleştirilmesini talep ediyorum. Kayıt olmak kolay ama iptal işlemini gerçekleştiremiyorum. Bu nedenle bir an önce yetkili birimlerin yardımcı olma...

Sodyolk Üyelik İptal Etmek İstiyorum

profile
Mehmet
1 hafta önce
1.156

Uygulama tamamen sahte olduğu için üyeliği iptal etmek istiyorum. Amaç, kart bilgilerini almak gibi görünüyor. Üyelik diye bir şeyin gerçekten var olup olmadığından emin değilim, ancak varsa bu çok kötü çünkü iptal etme seçeneği bulunmuyor. Böyle gereksiz bir hizmete para ödemeyin.

Sodyolk Üyelik İptal Talebi

profile
Muhammet
1 hafta önce
907

Sodyolk adlı site beklentilerimi karşılamıyor. Sahte profiller ve veriler ile karşılaşıyorum. Üyelik iptali talep ediyorum. Verilen hizmetin kalitesiz olduğunu ve rastgele sonuçlar ürettiğini düşünüyorum. Yaşanan sorunlar nedeniyle üyelik iptalinin yapılmasını acilen rica ediyorum.

Sodyolk Müşteri Memnuniyetsizliği Ve İade Talebi

profile
Eren
1 hafta önce
1.003

Sodyolk adlı site beklentilerimi karşılamıyor. Üyelik iptali ve para iadesi talep ediyorum. Verilen hizmetin kalitesiz olduğunu ve rastgele sonuçlar ürettiğini düşünüyorum. Yaşanan sorunlar nedeniyle para iadesi yapılmasını acilen rica ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz