Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Sodexo Mobil Uygulamaya Kart Ekleyemiyorum.

profile
29 Mayıs
294
Yasin'in Teşekkür Mesajı
“Merve Hanım'a sorunumun çözümü için sergilediği profesyonel yaklaşımı için teşekkür ediyorum.”

Uygulama güncellemesinden sonra kartını mobil uygulamaya ekleyemiyorum. 4 gündür kimse bir çözüm üretmedi. Her görüştüğüm "yetkili" konunun çözümünü bir başkasına atıyor. Yeni uygulamada kart numarası hatalı mesajı alıyorum. Eski uygulamada bu kart ******** kullanıcısına kayıtlıdır mesajı alıyorum. Sodexo kendi şirketimle çözmem gerektiğini söylüyor. Şirketimin kayıtlarında bir problem görünmüyor. Özetle mobil uygulamaya kartımı ekleyemiyorum. Dolayısıyla mobil ödeme gereken yerlerde kartı kullanamıyorum. Koca Sodexo 4 gündür nasıl bu sorunu çözemez anlamış değilim...

Sodexo Mobil Uygulamaya Kart Ekleyemiyorum.
Sodexo Mobil Uygulamaya Kart Ekleyemiyorum.
Sodexo Logo
29 Mayıs 12:26

Değerli Müşterimiz, Tarafımıza ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak en geç 1 iş günü içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 4447277 numaralı müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz.

Sodexo Logo
29 Mayıs 19:38

Merhaba Yasin Bey, Yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüz.Konu yetkili departmanlarımıza yönlendirilmiştir. Konuyla ilgili gerekli incelemeleri sağladıktan sonra tarafınıza ulaşım sağlanacaktır.

Yasin
31 Mayıs 19:01

Merve Hanım'a sorunumun çözümü için sergilediği profesyonel yaklaşımı için teşekkür ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Nurdal

Bende de aynı sorun var

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Sodexo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 8 sa 9 dk
Benzer Şikayet Yaz