26 Ekim 2016 #6788779

SoChic Bileklik Sorunu Giderilmedi

1 Ekim 2015 tarihinde hediye gelen asansörlü bileklik ilk 1 hafta içinde Astoria mağazasına asansörünün kayma arızası ile götürdüm silikonu sağlam diye ürün fabrikaya gönderilmedi. 25 Eylül 2016 tarihinde aynı arıza ile ürünü Capitol mağazasına fabrikaya gönderilmek ve asansör değişimi için teslim ettim ürünü geri aldığımda ki tamir için bedel de ödeyerek sorunun giderilmediğini fark ettim. Ürün teslimatı ve sonrasında defalarca sorunun giderileceğini sormama karşın tarafıma halledilir yanıtı verildi. Üründeki sorun giderilmemekle birlikte tarafımdan tamir için bedel tahsil edildi. Yeniden mağazalar arası gezmek istemiyorum ürünümdeki arızanın acil olarak yeniden tekrarlamamak kaydı ile giderilmesi talep ediyorum. Bahsedilen ürün ilk yılının içinde demek ki kısa vadeli kullanım amacı ile üretilmiş.

Tc 971 Okunma

Cevaplar

  • SoChic Temsilcisi18 Kasım 2016

    Merhaba, Müşterimizin markamızdan almış olduğu ürünü ile ilgili iletişime geçilmiş , sorunu giderilmiş ve memnun ayrılması sağlanmıştır.

  • SoChic Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba Tülin Hanım, Markamızda yaşamış olduğunuz sorun için üzgünüz. Konu ile ilgili en kısa sürede çözümü için size dönüyor olacağız. İyi akşamlar dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön