Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Sneakswhite (Instagram)  Kalıpları Kötü Ve İade Yapılmıyor

profile
Ceyda
17 Kasım 2022
6.900

Sneakswhite Instagram mağazasından kendi numaram olan ayakkabı aldım ayakkabı geldi istediğim numara ölçülerinde değil asla kendi numaranız olmaz standart ölçülerde asla değiller 3 kere değişime yolladım bütün kargo parasını satın alan kişi yani siz yapıyorsunuz kendi numaramdan 2 numara büyük almama rağmen hala standartlara uygun olmayan bir şekilde ayakkabı geldi en sonunda daha önceden yine buradan aldığım ayakkabının aynı model aynı numarasını istedim ve yine asla standartlara uymayan bir numarada ve şekilde geldi bu da yanıltmaktan  başka bir şey değil ayrıca ne kendi adresleri var WhatsApp hattından başka hiçbir numaraları yok ayakkabıyı satarken fatura bile göndermiyorlar ne maille ne de kargoda ayakkabının yanında geliyor. İade yok yazıyorlar ama 6502ye göre iade hakkım var Tüketici Hakları mahkemesine başvuruyorum gereken her yere de şikayetimi yapacağım. aldığınız ayakkabıya da değmez inanılmaz kalitesiz önceki aldığımı da 3 ay bile giyememiştim aldım ve iade yok diye uğraşıp geri göndermemiştim.

Benzer Şikayetler

Sneakswhite (Instagram)'tan Aldığım Vans Ayakkabım Kalitesiz Geldi

profile
Elif
13 Haziran 2023
178

Ayak sağlığı çok önemli diyenleri şimdi anlıyorum. Hayatımda bu kadar kalitesiz Vans ne gördüm ne giydim. Değişim için göndermeme rağmen hatalarından dolayı kargo ücretini yine de benden kestiler. Üstüne aynı Vans'ı tekrar gönderdiler. Hakkımı asla helal etmiyorum.

Sneakswhite (İnstagram) Güvenilmez Ve İş Bilmeyen Ayakkabıcı

profile
Asya
21 Mayıs 2023
6.555

İnternet sitesindeki ürünle gelen ürün renginin alakası yok. Üstüne size ukalaca aynı renk olduğunu savunuyorlar. Renkleri bilmeyen ve asla hatasını kabullenmeyen bir işletme. İade yok, değişim ücreti size ait. Kalıpları küçücük, gereksiz bir işletme. Buradan alışveriş yapacağınıza o parayla bağış y...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Güler
Güler

Durumunuz sonuçlandı mi ben dd aynı durumdayım. Paramı istiyorum ve ayakkabıyı şu an ne yapacağım bilmiyorum. Başvurularımı yaptım.

Ceyda
Ceyda

Hayır maalesef sonuçlanmadı

Benzer Şikayet Yaz