04 Ağustos 2016

Sneaks Cloud 2 Kere Aynı Hatalı Ürünü Gönderdiler!

18 Temmuz'da hediye olacak diye bir 2 gün evvelden Reebok marka ayakkabı sipariş ettim. Ürün bana iki farklı ton olarak geldi birbiriyle eşleşmiyordu. Aldığım kişiye mahcup oldum. Geri yolladım düzgün ve eşleşen renkleriyle yollamalarını istedim, fakat ürünü yine hiç kontrol etmeden aynı şekilde bana geri yolladılar. Şöyle diyeyim biri kremse biri beyazdı ayakkabıların. Tekrar mahcup bir şekilde 26 Temmuz'da geri yolladım. 3 Ağustos oldu ne arayan var, ne soran. Kaldı ki ben arıyorum bağlanamıyorum yazıyorum geri dönüş yapan yok. Güvendim kefil oldum. Zor durumda kaldım. Ulaşabilsem para iademi isteyeceğim. Nedir bu sorumsuzluk kendi sorunlarını neden çözmüyorlar ve beni neden maddi manevi zor durumda bırakıyorlar?Şikayetçiyim!

Gözde 580 Okunma

Cevaplar

  • Gözde07 Ağustos 2016

    Buraya girmesem hiçbir şeyden haberim yok. Ne aradılar ne mail attılar. Bu nasıl bir çalışma şekli anladım. Ben ilgileniyorum size mutlaka haber vereceğim diyorlar haber veren yok bu kadar zor mu anlamadım? Hepimiz az çok bu işleri biliyoruz yani. Şimdi arkadaşıma söyledim hesabını kontrol et diye. Umarım yazdıkları gibi para iadesini yapmışlardır. Bir daha asla ne kimseye al derim ne de kendim alışveriş yaparım! Size de teşekkür ederim.

  • Sneaks Cloud Temsilcisi05 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Siparişine ait ödeme, isteğin üzerine 05/08/2016 15:28:43 tarihinde hesabına iade edilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Sneaks Cloud Müşteri Hizmetleri 0850 222 77 59

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön