Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Sneaker Borsası ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sneaker Borsası Orijinalliği Şüpheli Ayakkabı Gönderdi

2.251
Sevinç
Sevinç 09 Mayıs 2022 11:55
Sneaker Borsası Orijinalliği Şüpheli Ayakkabı Gönderdi

Daha 1 kez giydiğimiz Nike ® marka (orijinal diye satılan, ancak kesinlikle orijinal bir ürün olmadığı anlaşılan) spor ayakkabının açık renk olan üst kısmına koyu olan bölümünün malzemesi boya verdi ve ön üst kısmında koyu renk oluştu. Satıcıya ayakkabının resmini atmama rağmen, kabul etmeyip, saçma sapan öneriler sundu (ıslak bezle silme, köpükle silme, lostraya götürme vb...) giyilmiş ürün olduğu için iade ve değişimin olmayacağını söylediler.

Benzer Şikayetler

profile
15
15 Nisan

Sneaker Borsası Ayakkabı Siparişi Sorunları

Bu siteden bir ayakkabı istedim. İstediğim ayakkabı yerine başka modeli geldi. Adamlara yazdığımda ise cevap vermiyorlar. Hem orijinal olmayan ürün gönderiyorlar hem de farklı ayakkabı. Ben hakkımı bunlara helal etmiyorum. Müşteri memnuniyeti sıfır.

profile
232
26 Mart

Sneaker Borsası Paketleme, Kalite

Ürün orijinal değil. Kalitesi iyi değil. Kargo paketlemesi daha kötü paketlenemezdi. Ayakkabı her tarafından ezilmiş şekilde çıktı kutudan. Nike court vision aldım 800 TL neredeyse kargoyla beraber ve ayakkabı 800 TL'lik bir ayakkabı değil yani kalitesi tartışılmaz derecede kötü.

Sneaker Borsası Paketleme, Kalite
Sneaker Borsası Paketleme, Kalite
Sneaker Borsası Paketleme, Kalite
+2
profile
5.754
25 Temmuz 2022

Sneaker Borsası Ayakkabının Fotoğrafını İstedim Küfür Ettiler!

Sneaker borsası adlı Instagram hesabından almak istediğim ürünün fotoğrafını istedim küfür etti. Bu sayfa art niyetli. Ayakkabılarımız depoda falan filan deyip insanları yanıltıyorlar. Fotoğrafını da koyacağım çakma ayakkabıları koyup orijinal diye milleti yanıltıyorlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Abuzer
Abuzer
 

Ya Allah aşkına akil var mantık var sen cidden orijinali 4-5bin liralık ayakkabıyı bin liraya alırken orijinal olduğunu dusuncek kadar saf misin

Sevinç
Sevinç
 

Abuzer ben safsam sen de saygısız ve terbiyesizsin. Bana yorum yapmak sana mı düştü.