07 Kasım 2014

Smeg Ürünlerdeki Renk Farklılığı.

Smeg marka Colonial beyaz Ocak ve Beyaz Fırın aldım. Ocak beyaz ,fırın ise krem rengi geldi. Kurulumdan sonra ürünleri hiç kullanmadan ürünleri almış olduğum Sistemart'ı arayarak ürünlerde ciddi ton farklılıkları olduğunu ve beni çok rahatsız ettiğini bu şekilde kullanmak istemediğimi söyledim.

Beni haftalarca oyalayarak hiçbir geri dönüş yapmadıkları gibi uzun uğraşlar sonucu şu cevabı aldım. Ton farkının yüzey farklılığından kaynaklandığı ve eğer kullanmamış olsaydım ürünleri geri alıp başka bir renk kombinasyonuyla değiştirebilecekleri idi. Tabi üzerinden 2,5 ay gibi bir süre geçtikten sonra bunu söylediler. Ayrıca fırınım ilk kullanımda kapağından su akıtmaya başladı.

Reyhan 4.315 Okunma

Cevaplar

  • Reyhan 10 Kasım 2014

    Ürünü alana kadar ilgi alaka gösteren kurum malesef ürün satışından sonra hiçbir ilgi ve çözüm getirmedi. Çözüm getirmediği gibi olumlu yada olumsuz bir sonuç bildirmek için bile aramadılar. Hiçbir şey ifade etmeyen bir maille olayı sonlandırdılar. Birde utanmadan smegin üst segment bir ürün olduğunu iddia ediyolar telefonda. 8 sene siemens kullandım böyle bir şeyle karşılaşmadım. Keşke servis ağı daha yaygın ve daha kısa sürede cevap veren bir marka seçseydim. Smeg kullanıcısı olmaktan çok mutsuzum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön