Sma Mama

Sma Mama

%36 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%5 TEŞEKKÜR ORANI
77 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Sma Mama kullanıyoruz tadı ve kokusu çok kötü bebeğim içmek istemiyor.

3 g

Son iki defadır uygun olduğu için Ebebek firmasından Sma bebek Gold 1 900 gram bebek maması almaktayım. Maalesef ürün nemli rutubetli gibi çıktı. Firmaya gidip izah edip gösterdiğimde yapacak bir şeylerinin olmadığını, bizden kaynaklı sorun olabileceğini iletti çalışan.…

02 Haziran

3 Mayıs 'ta 64.90'a aldığım Sma 2 mama 27 Mayıs'ta tekrar aldığımda 95 TL olmuştu. Bu kadar kısa sürede 30 TL'lik bir artış nasıl olabilir? Farklı bebek mağazalarında bu fiyatlar 70-80 arasında iken Ebebek haksızlık yapıp onların da üstüne çıkarak resmen müşterilerini k…

28 Mayıs

Sma 2 numara mamayı bebeğim hiç sevmedi, bildiğin demir kokuyor, sadece 1 ölçü kullandım ben bile içemedim ki bebeğim nasıl içsin? Verdiğim paraya yazık oldu. Para iademi geri istiyorum.

26 Mayıs

5 aylık bebeğime eczacı önerisiyle Sma Gold mama denedim. İğrenç kokusunun dışında tadı da baskın kötü. Bir şeyler arasına karıştırsam da yemeyi reddediyor. Balık kokusu mide bulandırıcı.

25 Mayıs

Sma 2 numara mamanızda berbat bir koku var. Çocuğumuz yemiyor. Yiyince istifra ediyor. Biz daha sağlıklı diye alıyoruz. Fazlasıyla para ödüyoruz. Ama sonuç bu. Yazık küçük canlara mama üretiyorsunuz.

22 Mayıs

Sma 1'in 900 gr'lik kutusunun yarısına geldiğimde kutunun orta kısmında çember ş…

21 Mayıs

Kurt çıktı hem de bir tırnak boyu ve iki kez. Çocuğumun ağzından geldi kurt. Dava etmeye hazırlanıyorum.

19 Mayıs

Abdullah'ın Teşekkür Mesajı

İlginize teşekkür ediyorum
12 Mayıs

Aldığım ama 2 numaralı mamada koruyucu kapak çıkmadı. Neden acaba eczaneye bu şekilde geliyor diye güvenilirliğini yitiriyor. Bu nedenle rahatsızım.

11 Mayıs

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön