Sleepy ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Muhammed'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Sleepy Tahriş Problemi!

1.592görüntüleme
Muhammed
Muhammed 11 Eylül 2018 13:35

Bebeğim 2.5 aylık. Doğduğundan beri Sleepy bez kullanıyoruz. İlk Sleepy Sensitive yenidoğan 1 numara kullandık. Aşırı sızdırma yapıyordu. 1 numara bez kullanırken, birinin inde plastik parça olduğunu fark ettik. Daha sonra sızdırmayı engellemek adına bebeğinde kilo alması sebebiyle Sleepy midi 3 kullanmaya başladık. Bebeğim ®izin cildinde kızarıklık derisinde kuruma ve tahriş yarattığını fark ettik. Minimum 6 -10 paket arası bez sipariş veriyoruz tek seferde, mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyoruz.

Sleepy Logo
Sleepy11 Eylül 2018 13:45

Sayın MUHAMMED Y. Öncelikle Sleepy Sensitive’i tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sorunun en kısa sürede olumlu şekilde sonuçlanması için Müşteri İlişkileri Merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi https://market.sleepy.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] posta adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sleepy Sensitive Müşteri İlişkileri Merkezi 0 850 644 55 00 #HepDahaİyisi

Muhammed
Muhammed11 Eylül 2018 19:56

Müşteri hizmetleri hemen geri dönüş yaptı, ilginize teşekkür ederim. Üründen 5 adet Numune kargoya verip gönderin sorun varsa elinizde kalanları tekrar kargoya verin size kalanlar kadar göndeririz, bizde 384 adet daha var onlarda da sorun çıkarsa, yine aynı şekilde 5 tane Numune gönderin yine sorun çıkarsa elinizde kalanları bize gönderin değişelim dediler. Yani her bez aldığımızda kargo yolu bize görünüyor. Benim talebim, sizden bir yetkili gelsin görsün, gerekirse değişsin. Vatandaşı neden uğraştırıyorsunuz kargo kargo.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler