Sleepy Sipariş Verirken 3-4 Paket Stok Lazım

Tuncay Tuncay23 Ekim 23:15

Bebeğimiz için sleepy.com.tr üzerinden bez ve gece bezi siparişi verdik. Ancak bugün 10. Gün ve ürün hala elimize gelmedi. Açıkçası hem gece bezini denemek istedik hem de %10 indirim sağlamak istedik. Keşke %30 daha pahalı alsaydım da bu duruma dusmeseydik. Benim için bittiler bir daha da asla sipariş vermem.

 • - Görüntüleme
 • 3Yorum

Cevaplar

Sleepy Logo Sleepy 24 Ekim 08:36

Sayın Tuncay K., Öncelikle Sleepy'i tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sorunun en kısa sürede olumlu şekilde sonuçlanması için Müşteri İlişkileri Merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi https://market.sleepy.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] posta adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sleepy Müşteri İlişkileri Merkezi 0 850 644 55 00 #HepDahaİyisi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Fatih 24 Ekim 10:11  

  3.5 aydır Sleepy kullaniyrm hiçbir sorun yaşamadım. Yeri geldi sleepy.com.tr den sipariş verdim yeri geldi uygunluktan diğer sitelerden ama 7 8 günü bulduğu oldu bilfigimiz üzere bu donemde kargolarda büyük bir sıkışıklık yoğunluk mevcut. Vazgeçmeyin

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Fatih 25 Ekim 20:05  

  Sende haklisin tabi. Anlıyorum seni. Kendini ona göre ayarliylrsundur e zamanında gelmeyince mağdur oluyrsun. Umarım çözerler.

  profile-icon Tuncay 25 Ekim 19:59  

  Hocam zaten Sleepy ürünün kalitesine bir lafım yok. Eşim de ürünlerden memnun. Ama biz 200 tane bez siparişi veriyoruz. 11 gün gelmeyince gidip bir daha alıyorum. Ne mantığı var bunun. Kargolar sıkışık doğru. Ama dağıtım merkezinde 3 gün beklememeli.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler