Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Sleepy Ped Eko Paket Kalitesiz

Gökay
25 Eylül 2022 03:17
3.314
Gökay'ın Teşekkür Mesajı
“Buraya yazma amacım markanın kalitesini koruması adına pozitif yaklaşımda bulunmakti. Umarım kaliteyi bozmadan devam ettirirler. Çok ilgili yaklaştılar teşekkür ediyorum. Yerli firmalarımızı desteklemek yerli piyasanın kazanması dışa bağımlılığın azalması vatandaş olarak temel hedefimdir.”

Sleepy ped ekonomik paket soft ürünü tekli aldığım Sleepy softtan farklı üzerindeki petekli doku yerine tahriş eden aşırı terleme yapan yüzey mevcut üstelik pedde topaklanma oluyor sızdırıyor. Ekonomik paket olacak diye neden kaliteyi düşünüyorsunuz. Günlük ped hediyeli normal ve uzun olmak üzere iki koca paket elimde kaldı kullanamıyorum. Hiç memnun kalmadım.

26 Eylül 2022 08:45 (Şikayetten 1 gün sonra)

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Sleepy ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sleepy Tüketici Destek Merkezi #HepDahaİyisi

Gökay
27 Eylül 2022 23:20

Buraya yazma amacım markanın kalitesini koruması adına pozitif yaklaşımda bulunmakti. Umarım kaliteyi bozmadan devam ettirirler. Çok ilgili yaklaştılar teşekkür ediyorum. Yerli firmalarımızı desteklemek yerli piyasanın kazanması dışa bağımlılığın azalması vatandaş olarak temel hedefimdir.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Sleepy Bionatural 5 Numara Sızdırma Sorunu

Kamile
24 Mart 14:03
327
"Sleepy bebeğim doğduğundan beri kullandığım bir marka severek kullanıyorduk, son paketimizde sorun yaşadık hemen geri dönüş sağlandı. Hata var mı diye inceleme için hemen ürünleri aldılar. Bu süreçte bizim kullanmamız için yeni paket gönderdiler, mağdur etmediler sonuna kadar ısrarla ilgilendiler markayı seviyorum herkese de tavsiye ediyorum, teşekkür ederim her şey için, özellikle yeşim hanıma teşekkür ediyorum ısrarla sorunumu çözmek için uğraştı iyi çalışmalar."
5
Çözüldü

Sleepy Külot Bez Sızdırma Sorunu Ve Kalitesizliği

Semra
19 Mart 06:03
1.263
Sleepy Külot Bez Sızdırma Sorunu Ve Kalitesizliği
Sleepy Külot Bez Sızdırma Sorunu Ve Kalitesizliği
Sleepy Külot Bez Sızdırma Sorunu Ve Kalitesizliği
Sleepy Külot Bez Sızdırma Sorunu Ve Kalitesizliği
+3
5
Çözüldü

Sleepy Bebek Bezi Çiş Sızdırıyor!

Şerife
09 Mart 19:02
678
Benzer Şikayet Yaz