Sleepy Kendi Sitesinde Satılan Ürünler En Yüksek Fiyatlı Ürünler.

Abdulkadir Abdulkadir3 hafta önce

Sleepy bez ya da diğer ürünlerin satışını kendi sitesinden almak istiyorsunuz fakat biraz araştırdığınız da diğer tüm web satış patronlarında daha uyguna satılıyor. Ve bunu kendilerinin yapmadığını söylüyorlar. Kurumsal bir firmanın bunun önüne geçebiliyor olması gerekiyor. Ya da Üretici olarak en uygun fiyatı kendileri vermeleri gerekiyor.

  • - Görüntüleme
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1.0/5

Cevaplar

profile-icon Abdulkadir 3 hafta önce

Geri bildirimiz yaptınız teşekkür ederim, fakat daha önce başka sitede satışımız yok demiştiniz beni aradığınız da neredeyse her online satış ta kendi firmalarına ait ürünlerinin satıldığını söylediniz. Komik olan ise mevcut siparişimi iptal edip beni farklı bir siteden %10 indirimli alışveriş yapabileceğimi söylemeleriydi. Yani bana kendilerinin yapamadığı indirimi X siteden alabileceğimi söylediler. Ben ise siparişimi iptal etmedim. Konu Yüzde on değil, konu kurumsallık anlayış ve müşteri memnuniyeti ise bence sınıfta kaldılar ve her konuda haklı olduğunu ispatladılar.

Sleepy Logo Sleepy 3 hafta önce

Sayın Abdulkadir Ç. , Öncelikle Sleepy'i tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sorunun en kısa sürede olumlu şekilde sonuçlanması için Müşteri İlişkileri Merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi https://market.sleepy.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] posta adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sleepy Müşteri İlişkileri Merkezi 0 850 644 55 00 #HepDahaİyisi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler