Sleepy Kalitesi Farklılığı Ve Pişik Sorunu

Gökhan Gökhan08 Ekim 23:42

6,5 aylık bebeğimiz var ve doğdu doğalı Sleepy bez kullanıyoruz. Fakat yaklaşık 1 ay önce A101 marketlerde satılan Mega fırsat paketi 120 adet bezden 2 kutu aldım. İlk kutuyu kullandık sorun yoktu fakat 2. Kutuyu kullanmaya başladığımızda bebekte pişik başladı.

10 gündür bu pişik devam ediyor ve doktorumuzun yaptığı tetkikler sonucunda bu pişiğin bezden kaynaklandığı belirlendi. Daha sonrasında bu bezi inceledim ve hakikaten bez diğerlerine nazaran daha naylonsu, daha hafif ve daha ince. Bariz kalite farkı var.

Aynı marka aynı ürün görünüşte fakat partiye göre, satıldığı yere göre, normal ve fırsat paketine göre kalitesi değişiyor.

Bu nasıl olabilir? Yani siz bezin tanesini 20 kuruş ucuza satıp kampanya yapacaksınız diye bebeklerin sağlığını nasıl riske atarsınız?

Ürünün parti numarasını ekliyorum. Ve gerçekten marka ve ürünlerinizi de kullanmayı bırakıyorum.

Bilginize.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sleepy Logo Sleepy 09 Ekim 09:07

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle https://market.sleepy.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Sleepy ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sleepy Tüketici Destek Merkezi 0 850 644 55 00 #HepDahaİyisi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler