Sleepy Bezimiz Hep Sızıntı Yapıyor

Yesim Yesim26 Kasım 2020 08:47

20 aylık oğlum için Sleepy marka bezin 6 numarasını kullanıyorum. Gece bebeğim çok çis yapıyor ve ne zaman kontrol etsem önden sızıntı yapmış tüm kıyafetler ıslak. Yani bu olaydan dolayı Sleepy markasını sorgulamaya başladım. 

Başka bir marka kullanacağım eğer onda aynı sorun olmaz ise sizin markanız abartıldığı gibi değilmiş onu anlamış olacağım. Daha 200 tane Sleepy bez var elimde. Ben gece öyle kontrol etmesem çocuğum üşüyerek yatacak.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Sleepy Logo Sleepy 26 Kasım 2020 09:10

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle https://market.sleepy.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Sleepy ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sleepy Tüketici Destek Merkezi 0 850 644 55 00 #HepDahaİyisi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler