sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sleepy Bez Üzerinde Yazıldığı Kiloya Uygun Değil

Meltem Meltem15 Ekim 15:21

Kızım 12 kilo. Sleepy 13-20 kg yazılan 5+ külot bezi online sipariş verdim. Fakat çok dar ve küçük bir bez. Dar olduğu için de kırmızı izler bıraktı. Hele 20 kiloluk bir bebek için hiç kullanılamaz. Artı Sleepy resmi sayfasında yorum yazdım fakat yorumumu yayılamıyorlar. Bundan dolayı bir daha Sleepy hiçbir ürününü kullanmayacağım tavsiye de etmem.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Meltem 16 Ekim 00:41

Sizin Sleepy resmi sayfanızda iki kere artık şikayetimi yazdım hiç birini yayınlamıyorsunuz. Neden çok merak ediyorum. Ben küfür etmiyorum düşündüklerimi ve karşılaştığım durumu anlatıyorum buna rağmen yorumum yok. Sürekli arayıp aynı şeyleri bana söylüyorsunuz - düşünceleriniz bizim için önemli bilmem neler. Beni aramayın lütfen yazdığım yorumları yayınlayın.

Sleepy Logo Sleepy 15 Ekim 15:24

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle https://market.sleepy.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Sleepy ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sleepy Tüketici Destek Merkezi 0 850 644 55 00 #HepDahaİyisi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler