sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sleepy Bedenleri Tutarsız Ve Sızdırıyor

Bsr Bsr23 Ekim 07:57

6,5 kg kızıma 5-10 kg olan 3+ bebek bezi aldım. Küçük geliyor. 300 tane bez elimde kalmasın diye kullanmaya çalışıyorum, ama bacaklarına iz yapıyor. Neye göre 5-10 kg belirlendi anlamış değilim. Her gün en az bir kere kakayı beline çıkartıyor. Daha önce kullandığım bezlerde böyle bir sorun yasamadım. 

Gelişme :

3 hafta önce

Ben böyle bir şey görmedim şu an saat 04:41. Ve ben uyuyan çocuğu soyup sırtından kaka sildim. Çarşafı bırak yatağın içine kadar geçmiş kaka resmen. Her gün ama her gün sırtına çıkıyor. Bununla ilgili şikayet oluşturdum. Numune istendi. Ve gelen cevap bezimizin emmesnde sorun yok. Bezin üzerinde bir damla kaka durmuyor resmen. Ne emmesinden bahsediyorsunuz? Stok yapmıştım. Elimdeki bezler bitsin diye bekliyorum. Şu an bunu okuyanlar abarttığımı düşünüyor olabilir ama kesinlikle abartmiyorum. Eğer sık kaka yapan çocuğunuz varsa kesinlikle tercih etmeyin. Yoksa günde En az 3 takim kakalı çamaşırınız olur. Size tavsiyem uzak durmaniz.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Sleepy Logo Sleepy 23 Ekim 08:41

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle https://market.sleepy.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Sleepy ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sleepy Tüketici Destek Merkezi 0 850 644 55 00 #HepDahaİyisi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler