Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sleepy Bebek Bezi Yazıklar Olsun Firmaya Mağdur Ediyor

Melisa
24 Nisan 19:07
302

Sleepy Natural 4 numara bebek bezi kullanıyorum. Önceden aldığım ürünlerden fark olarak boyutu farklı rengi soluk iç pamuk kısmı az kalitesiz olduğunu belli ve cırt cırt kısmı tutmuyor sızdırma yapıyor. Müşteri hizmetlerini aradım PTT Kargo ile bezleri ilettim ve 4 seri bez gönderdim ama herhangi sorun yok diye geri dönüş alıyorum gözle görülecek kadar fark belli. Bir çözüm önerisi sunmadılar bile yazık bu firmaya mağdur edildim o kadar bez elimde kaldı. Şikayet edeceğim kesinlikle yazıklar olsun isim yapmış bu firmaya.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Sleepy Bez Doku Ve Kalite Farkı

Emre
28 Mart 21:06
309
Sleepy Bez Doku Ve Kalite Farkı
Sleepy Bez Doku Ve Kalite Farkı
5
Çözüldü

Sleepy Bionatural 5 Numara Sızdırma Sorunu

Kamile
24 Mart 14:03
327
"Sleepy bebeğim doğduğundan beri kullandığım bir marka severek kullanıyorduk, son paketimizde sorun yaşadık hemen geri dönüş sağlandı. Hata var mı diye inceleme için hemen ürünleri aldılar. Bu süreçte bizim kullanmamız için yeni paket gönderdiler, mağdur etmediler sonuna kadar ısrarla ilgilendiler markayı seviyorum herkese de tavsiye ediyorum, teşekkür ederim her şey için, özellikle yeşim hanıma teşekkür ediyorum ısrarla sorunumu çözmek için uğraştı iyi çalışmalar."
5
Çözüldü

Sleepy Bionatural Bebek Bezi Sızdırma

Pelin
22 Mart 07:16
311
"Demet Hanıma ilgisi için teşekkür ederim. Sorunlu bezlerin firma tarafından incelenmesi sonrasında yorum güncellemesi yapacağım."

Sleepy Mantar Yapıyor, Eski Kalitesi Yok

Nur
19 Mart 21:17
583
Benzer Şikayet Yaz