Sleepy ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ayfer'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Sleepy Bebek Bezi Fiyasko

1.176görüntüleme
Ayfer
Ayfer 17 Eylül 2020 21:51
ÇözüldüÇözüldü
Ayfer'in Teşekkür Mesajı
“Hızlı dönüşleri ve ilgilerinden dolayı teşekkürler”

Sleepy bebek bezi kullanıyorum. 10 aydır gayet iyi ve kaliteliydi. İçeriği temiz diye kullanmaya devam ettim. Taki A101' den çoklu paket alana kadar. Aldığım gün bebeğimde pişik oldu. Sonra pişik devam etti. Evimde eskiden almış olduğum 4 numara Sleepy bez vardı, karşılaştırınca yeni Sleepy'nin ince kağıt gibi ve emici taneciklerinin çakıl gibi üst yüzeyde olduğunu gördüm.

Eski Sleepy gayet kalın yumuşacıktı. Bebeğim yanık gibi pişik oldu. Beline kadar elimde onca bez kaldı artık ne diyeceğimi bilmiyorum. Bu kadar mı kalite düşürülür bu kadar mı hiçe sayılır sağlık? Benim bebeğim ne hale geldi. Kim verecek bunun hesabını?

Sleepy Logo
Sleepy18 Eylül 2020 09:02

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle https://market.sleepy.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Sleepy ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sleepy Tüketici Destek Merkezi 0 850 644 55 00 #HepDahaİyisi

Ayfer
Ayfer18 Eylül 2020 10:57

Hızlı dönüşleri ve ilgilerinden dolayı teşekkürler

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Sevgi
Sevgi12 Ekim 2020 16:34
 

Aynı sorunu yasıyorum sizinle herhangi bir çözüm saglandımı acaba size

Ayfer
Ayfer12 Ekim 2020 16:49
 

Benden Numune bez istediler inceleyeceklermiş bakalım göndereceğim

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler