14 Ekim 2016

Sleepy 5 Gündür Gelmeyen Siparişim

10/10/2016 tarihinde 2 ayrı (6 paket) bez siparişi vermiştim. Biri ev adresi olarak diğeri iş adresi olarak pazartesi arayıp onay alındı ve 3 iş günü içerisinde elimde olacağı söylendi. 13/10/2016 tarihinde iş adresim olarak verilen adrese kargom ulaştı. Yalnız ev adresime kargom hala gelmedi. Bugün sabah Sleepy müşteri hizmetlerini arayıp kargomun akıbetini öğrendiğimde kargoda olduğu söylendi. Ortadağ Aras Kargo'yu aradığımda ellerine ulaşmadığını yarın ulaşacağı söylendi. Sleepy müşteri hizmetlerinden dönüş bekledim ama yapılmadı tekrar aradım ve durumu sorduğumda yarın yani 6.günde geleceği söylendi. 3 gün söylendi ve mağdurum!

Havva 8.461 Okunma

Cevaplar

  • Havva17 Ekim 2016

    Sleepy geç gönderim kargosu için şikayet ediyorum müşteri hizmetlerinin dönüş yapılacağı söyleniyor ve müşteri hizmetleri dönüş dahii yapmıyor (kargom 6. Gününde kargoya geliyor kiii bana 3 gün dendi. Aras kargodan mesaj geliyor bugün şubeye ulaştı diye (6. Gün) müşteri hizmetini arayıp kabul etmediğimi söyledim ben aradığım için görüşöe sağlanıyor çok ilgisiz bir kurumsunuz!

  • Sleepy Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Tüketicimiz Havva Yeşiltaş , Sleepy Sensitive olarak her zaman tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek ürün ve ürün çeşitlerini sunarak, bütün bebeklerin mutlu ve sağlıklı gelişimlerine katkıda bulunmaktır. Bu anlayış çerçevesinde Sleepy Sensitive ailesi olarak tüm tüketicilerimizin yanında olduğunu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz . Sleepy Sensitive olarak amacımız sizin ve en değerli varlığınız olan bebeklerinizin sağlıklı gelişimine katkıda bulunurak kurumumuza duyduğunuz güvenin her daim devam etmesini dileriz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz görüş ve önerileriniz ilgili departmanlara iletilecektir. Size en kısa sure içerisinde müşteri temsilcilerimiz tarafından dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Sleepy Sensitive Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikâyetlerinizi [email protected] internet sitemizden veya 0850 644 55 00 no’lu telefonumuzu arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön