Toplam çözüm sayısı
..
Sleepy ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Necla'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
1 Destekçi

Sleepy 40 Gunluk Bebeğimde Bez Pişiği

1.186görüntüleme
Necla
Necla 18 Aralık 2020 18:01

Bebeğimin poposunda besin alerjisinin sebep olduğunu düşündüğümüz mantar vardı. Doktor tedbir amaçlı bez değişikliği yapmamı istedi. P***'dan Sleepy marka beze geçtim geçmez olaydım zaten mantar olan popoya bir de çok yaygın bir bölgeye pişik eklendi! Natural %100 pamuk yazdığınız bezlerinizde kim bilir neler kullanıyorsunuz da sadece 2 adet bezde bebeğimin poposu bu kadar kötü pişebiliyor?!  

Reklamlara harcayacağınız bütçeyi kalitenize harcamanızı öneririm. Çünkü binlerce aile sözde kalitenize güvenip küçücük yavrularına sizin bezlerini takıyor. Sonrası uykusuz geceler canı yanan ağlayan el kadar bebekler. Yazık!

Sleepy Logo
Sleepy19 Aralık 2020 08:55

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle https://market.sleepy.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Sleepy ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sleepy Tüketici Destek Merkezi 0 850 644 55 00 #HepDahaİyisi

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler