Sleepy  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Turgut'un şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Konu Sadece Sleepy İle Alakalı

1.009görüntüleme
Turgut
Turgut 09 Ekim 2020 12:18

Konu Sleepy ile akalı lütfen bu firmaya yönlendirelim

Ellerinizden öper 2 tane çocuğum var. Biri 2 sene oldu. Bezi bırakalı, diğeri daha 11 aylık. Her ikisinde de Sleepy bebek bezini tercih ettik, ediyoruz derken bugün yaşadığım olay otur bir düşün dedirtti.

Konuya gelelim; aktüel ürünlerden A101 mağazasına baktığım da Sleepy 4 al 90 TL'ye gelsin yazıyordu. Reklamda herhangi bir adet bilgisi vb... Yok ben de dikkat etmedim neden mi, çünkü yıllardır Sleepy alırım ve küçük paketlerin indeki adetlerin hiç değişmediğini bilirim. Baktım 4 tanesi 90 TL 1 adeti 22.5 'a geliyor dedim ki uygun alayım gittim aldım eve geldim hanım baktı bu sanki diğerlerine göre az dedi. Ben yok sürekli alıyorum paketler standart yanlışın vardır dedim.

Yine de git bak için rahat etsin dedim. Gitti baktı ki o da ne 5 numara için söylüyorum sürekli aldığım paket 24' lu A101 'den aldığım 20' li 4x4=16 adet eksik. Ben zaten normal de 25 TL civarına alıyorum adet ı 1 TL gibi oluyor, şu an kar edelim derken bir baktım 16 TL zarar etmişim. A101 'de bayağı uzak getirene kadar elimde bezler bir iki şey almıştım çocuklar için iş çıkışı anlayacağınız zor oldu. Biraz hanım götür iade et dedi ya hanım kim gidecek o kadar yolu neyse kavga dövüş gittim.

A101 'e vardım. Neden iade etmek istiyordunuz dediler, bende insanları kandırdığınız için dedim. O nasıl dediler. Yukarı da açıkladığım gibi onlar a da açıkladım. Beyefendi bu ürün A101' e özel üretim demezler mi! Zaten o kadar yol yürümüşüm üç kuruş kar edeyim diye bir de özel üretim deyince iyice kızdım.

Sevgili Sleepy firmalara özel ürün üreterek belki insanları yanıltabilirsiniz adetler ile oynayarak ama bir gün benim gibi bu kadar yazıyı yazmaya erinmeyen biri çıkar. Tek tek yazar yüzlerce kişi okursa iyi olmaz diye düşünüyorum.

Ayrıca en önemli konu daha önce ismi çok lazım değil ama ** mağazasında başıma geldi. Çok iyi bir gıda ürünü markası**'e özel üretim yapmış. Bizde 2 -3 lira ucuz olsun diye uzun yollar yürüyerek bir şeyler alan insanlarız ya aldık. Geldik evde ürüne baktık ki yine yukarı da yazdığım örnek benzeri açıklamam açıklayıcı olmuştur inşallah.

Sleepy Logo
Sleepy09 Ekim 2020 12:27

Sayın Turgut P., Öncelikle Sleepy'i tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sorunun en kısa sürede olumlu şekilde sonuçlanması için Müşteri İlişkileri Merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi https://market.sleepy.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] posta adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sleepy Müşteri İlişkileri Merkezi 0 850 644 55 00 #HepDahaİyisi

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Turgut
Turgut11 Ekim 2020 23:45
 

[email protected] Adresine mail atıldı

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler