16 Eylül 2015

Sleepy Bebek Üye Olun Numune Ürün Gönderelim Sözü Tutulmadı.

Sosyal medya üzerinden reklamlarına denk geldim. Üye olmam durumunda numune ürün gönderileceği söylendi ancak devamında birada hiçbir şey duymadım. Tamamen asılsız bir reklamdır.

Emre D. 1.958 Okunma

Cevaplar

 • Sleepy Müşteri Temsilcisi08 Mayıs 2016

  Değerli Tüketicimiz Emre Dolkundarı, Sleepy Sensitive olarak sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürünleri sizlere ulaştırmak için çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firma olarak gösterdiğiniz ilgiye biz teşekkür eder kurumumuza ve ürünlerimize duyduğunuz güvenin her daim devam etmesini dileriz. Saygılarımızla Sleepy Sensitive Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikâyetlerinizi info@sleepy.com.tr internet sitemizden veya 0850 644 55 00 no’lu telefonumuzu arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 • Emre D.08 Mayıs 2016

  Firma şikayetimin üzerinden aylar geçmiş olsa da geri dönüş yaptılar sonunda. Teşekkürler

 • Emre'nin Teşekkür Mesajı08 Mayıs 2016

  Kendileri şikayetimin üzerinden birkaç ay geçmiş olsa da geri dönüş yapıp ilgilendiler. Teşekkürler

 • Sleepy Müşteri Temsilcisi07 Mayıs 2016

  Değerli Tüketicimiz Emre Dolkundarı, Müşteri ilişkilerimiz sizlerin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve önerilerinizi dikkate alarak en kısa süre içerisinde taleplerinize cevap verecektir. Ürünlerimize gösterdiğiniz duyarlılıktan dolayı ve değerli zamanınızı ayırarak, bizimle temasa geçtiğiniz için teşekkür eder, tüm Sleepy Sensitive ailesi olarak sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla Sleepy Sensitive Müşteri İlişkileri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikâyetlerinizi info@sleepy.com.tr adresimizden veya 0850 644 55 00 no’lu telefonumuzu arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 • Sleepy Müşteri Temsilcisi26 Nisan 2016

  Değerli Tüketicimiz Emre Dolkundarı, Öncelikle, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. İlk başvurunuz dikkate alınıp, mesajınızda belirttiğiniz telefonlardan arama yapılmış ancak sizlere ulaşılamadı kaydı alınmıştır. Tüketici İletişim Hattını 0850 6445500numaralardan 09:00 -17:00 arasında arayabilirseniz size sorununuz için destek olabiliriz. Saygılarımızla, Sleepy Sensitive Tüketici İletişim Merkezi 0850 644 5500

 • Sleepy Müşteri Temsilcisi20 Nisan 2016

  Değerli Tüketicimiz Emre Dolkundarı, Sleepy Sensitive olarak amacımız, her zaman tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek ürün ve ürün çeşitlerini sunarak, bütün bebeklerin mutlu ve sağlıklı gelişimlerine katkıda bulunmaktır. Bu anlayış çerçevesinde Sleepy Sensitive ailesi olarak tüm tüketicilerimizin yanında olduğunu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz . Sleepy Sensitive olarak amacımız sizin ve en değerli varlığınız olan bebeklerinizin sağlıklı gelişime katkıda bulunurak kurumumuza duyduğunuz güvenin her daim devam etmesini dileriz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz görüş ve önerileriniz ilgili departmalara iletilecektir. Size en kısa sure içerisinde müşteri temsilcilerimiz tarafından dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Sleepy Sensitive Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikâyetlerinizi info@sleepy.com.tr internet sitemizden veya 0850 644 55 00 no’lu telefonumuzu arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön