Sleepy Bebek Bez Kötü Çıktı!

Necla B. |

Reklamlar vasıtasıyla örnek Sleepy Bebek Bezi istedim, memnun kaldım gelen numune bezlerden. Hemen 120 TL'lik 3 numara 6 lı bebek bezi sipariş ettim. Sonuç kötü. Bez çişi absorbe etmiyor, olduğu gibi atlete geçiyor. Dün gece oğlumun üstünü 3 kez değiştirdim. Türk malı kaliteli üretim diye sevinerek aldığım bezi sürekli değiştirmekten bıktım. Elimde daha 4 paket var yaklaşık iki ay daha bunu mecbur çekeceğim. Yazık gerçekten bu davranış ticaret etiğine ne kadar uyuyor? Kendinizi kandırıyorsunuz. Malın neyse numunesini de öyle gönder kardeşim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Nisan
  09:09

  Değerli tüketicimiz NECLA BAYBARA,

  Müşteri ilişkilerimiz sizlerin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve önerilerinizi dikkate alarak en kısa süre içerisinde taleplerinize cevap verecektir. Ürünlerimize gösterdiğiniz duyarlılıktan dolayı ve değerli zamanınızı ayırarak, bizimle temasa geçtiğiniz için teşekkür eder, tüm Sleepy Sensitive ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.
  Saygılarımızla

  Sleepy Sensitive
  Müşteri İlişkileri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikâyetlerinizi info@sleepy.com.tr adresimizden veya 0850 644 55 00 no’lu telefonumuzu arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.