28 Ağustos 2013 #1979944

Skype Adreslerime Ulaşamıyorum!

Msn, Hotmail kaldırılmadan zaten bir Skype adresim vardı ve daha sonra Msn'in chat programının kaldırılacağını öğrendiğimde Hotmail hesabımdaki kişileri Skype programına aktarmak zorunda kaldım, yani Skype hem kendi adresindeki arkadaşlarımla hemde Hotmail hesabımdaki arkadaşlarla ortak olarak kullanmak mecburiyetinde kaldım.


Daha sonra yeni bir Skype adresi aldım ve ona da ulaşamıyorum şifremi doğru olarak bilsemde. İnsanların sosyal iletişimleri ile alay edildiğini düşünüyorum ve engellenip daha zor duruma sokulduklarını.


Bana bu konu hakkında yardımcı olacak belirli bir firma ya da kuruluş internet sitesi bulamadım ki ancak şu anda ulaşım sağlayabildim.

Önder 417 Okunma

Cevaplar

  • Önder28 Ağustos 2013

    Skype adreslerimi ve şifrelerimi doğru olarak yazıyorum ama sürekli geçici kod gönderiyor ve bunda da doğru bir açıklama olmadığı için yeni bir şifrede alamıyor ve bağlanamıyorum. Hergün yeni bir program ve sitem getirip eskilerini ölü hale getiriyorlar ve bundan çok şikayetçiyim. İnsanların sosyal iletişimlerini bozmaktan başka birşey bilmiyorlar. Bana açık ve sade bir anlatımla nasıl bu sorunu çözmem gerekeceği hakkında bilgi veren hiç kimse yok. Hotmail chatleşme programı kaldırılmadan çok önce skype adresim vardı ve ikisinin birleştirileceğini öğrendikten sonra bunu da yaptım ama daha sonra yanlış şifre diyerek sürekli aynı mesaj; geçici kod ve sıfırlama önergeleri geldi ama olumsuz.........

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön