10 Mayıs 2013

Skype Messenger'i Geri İstiyoruz!

Ya messengeri zorla kaldırdınız Skype'ye geçirdiniz milyonlarca kişiyi. Neden seçme hakkı tanınmıyor bu kadar insana, neden mecburi bir şekilde geçmek zorunda bırakılıyoruz! Hayatımda bu kadar kötü bir program görmedim ben ya sinirden öleceğiz bir tek ben değil çoğu kişi aynı sorunları yaşıyor sevgilimizle görüşemiyoruz artık sayenizde nedir bu mantıksızlık ya görüntü kalitesi kötü ötesi hiç düzelmiyor ne yapsak düzelmedi.

Sevgilimi özledim sizin yüzünüzden ya cam açıyoruz birbirimizi göremiyoruz yok böyle bir mantıksızlık yok! İstemiyoruz skype kullanmak, messengeri geri istiyoruz o kadar insan şikayet ediyor lütfen dikkate alınsın hepsi yoksa kullanıcı sayısı oldukça düşecek!

Seher 146 Okunma

Cevaplar

  • Seher 22 Ağustos 2013

    Şikayetim hiç birşeyi değiştirmedi. Malesef skype kullanmaya mecbur bırakıldık. Messenger kaday iyi kaliteli olsa sorun olmazdı fakat görüntü kalitesi, kendi kafasına göre durumları farklı gösterme (çevrim dışı iken çevrim içi görünmek gibi) sinir bozucu eksikleri çok fazla ve güncellendiği halde bir gelişme olmuyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön