15 Aralık 2014

Skoda Aracımın Motoru Yapıldı 4.800 TL Ödedim.

12 Ağustosta 2014 Skoda Octavia aracım şu eksik diye uyardığı için yetkili servis olarak St otomotive Denizli'de götürdüm. 3 gün sonra aracıma 4800.00 TL ödeyip aracı alıp yola çıktım 100-120 km gittikten sonra yağ eksik diye uyardı yağ ilave ettik yola devam ettik Konya'ya 60 km kala aynı arıza şu eksik diye uyardı ve yolda kaldık.

Su ilave ediyoruz hiç su kalmıyor. Aracı çekiciyle 150,00 TL karşılığında Konya'ya getirdik dirseğin iç kısmından hortum delinmiş. 50,00 TL daha ödedim ama her gün şu ilave ediyorum yine eksiliyor. Bloğa bağlanan S şeklindeki sert plastik boru çatlak olduğu halde sıvı conta sıkılarak takılmış. 320,00 TL paramı ödeyeceklerdi ödemediler.

Haci 6.209 Okunma

Cevaplar

  • Haci 20 Aralık 2014

    hiç bir gelişme yokkkk

  • Haci 16 Aralık 2014

    Tamirhane sorumlusu osman candemir beyle defalarca görüştüm hep bir mazeret üretti zoraki 200.00 tl ödedi ama ödediğim tamir parasının faturasını 2 ay sonra alabildim.Baktım ondan bir sonuç çıkmayacak şirkete faks çektim ama uzun süre hiç muhatap olan arayan olmadı. Daha sonra servis müdürü Ahmet Başkaya beyle görüştüm her şeyi onada anlattım ama bir iki defa görüştük tamam yetkiliyle görüştüm senim zararını telafi edeceğiz ama benden telefon bekle sana haber vereceğim dedi.Uzun süre aramadım ama oda ne çözdü nede aradı.Telefon açıyorum telefon meşgule düşene kadar defalarca çaldı ama cevap vermedi geriyede dönmedi. Baktım ondanda cevap yok st otomotiv (denizli ssangyong ve scoda servisi) sahibi Cemal Kuş beyle görüştüm onada olanları anlattım telefonumu aldı aracın plakasını verdim araştırıp dönecekti 2 hafta oldu halen dönmedi. Daha ne yapayım son çare size yazayım belki faydası olur diye size yazdım......Lütfen bu şikayetimi scoda genel merkezine iletirseniz onlarında haberi olsun.....veya nasıl iletirim bana yardımcı olun. Hacı Yazıcı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön