Skoda Aracımda Güneş Yanığı ve Yağ Eksiltme Sorunu Var.

Muzaffer A. |

Arkadaşlarımın ısrarı ve güvenilir marka olması sebebi ile 2014 yılında (10 yaşındaydı) 2004 model gümüş gri Skoda 1.6i Oktavia colleksion marka araç aldım. Konfor ve donanımından oldukça memnun kaldım. Fakat gümüş gri olmasına rağmen çadır yanığı dediğimiz tavan ve bagaj kapağında boya atmaları oldu.

Ayrıca kronik olarak (servis ve tamircilerin dediği) yağ eksiltme sorunu ile karşı karşı kaldım. Birçok Japon markası araçlarda kronik ve müşteri hatası olmayan arızalarda ücretsiz olarak bakımı ve tamiri yapılırken Skoda firması 10 yaş altı olması gibi komik bir sebeple ücret vererek tamiri ve boya sorununu kendiniz giderin dediler mağdurum yetkililere sesleniyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Muzaffer A.
    11 Mayıs
    08:54

    Skoda firmasının internet adresine şikayetim ve mağduriyetimin giderilmesi konusunda yazmama mail atmama rağmen lütfedip cevap bile vermediler. Sanırım sattıkları aracın müşteri hatası olmamasına rağmen güvenilirliği ve kalitesine inanmıyorlar. Hala bekliyorum. Umarım haklı olduğum bir konuda bana firma yetkilileri yardımcı olur. Umutla bekliyorum.