18 Ekim 2016 #6720073

Skechers Üretim Hatası Ürünler

Yaklaşık 7-8 ay önce anneme pahalı olan kaliteli de olur mantığı ile bu adını bile zikretmek istemediğim markadan ayakkabı aldık 380 TL'ye. (Bu arada Bandırma Barçın mağazasından aldık onlarında ilgisiz, sorumsuz bir o kadar da kaba tavrını başka bir şikayet başlığında anlatacağım. ) Ürün alındıktan 2 ay sonra astar yırtılması (ya da parçalanması Çünkü normal bir yırtılma değil) şikayetimiz ile mağazaya başvurduk.


Onlarda incelenmek üzere firmaya gönderdi ardından üretim değil kullanıcı hatasından kaynaklı olduğu sonucu çıktı hem de 2 defa. Burada ki şikayetleri okuyunca anladım firmanın nasıl kalitesiz, kurumsallıktan uzak bir yapısı olduğunu ama iş işten geçti. Bu kalitesiz firma burada 300-400 TL'ye sattığı ayakkabıları Almanya'da yarı parasına satıyor.

Turan 711 Okunma

Cevaplar

  • Skechers Temsilcisi30 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Kullanılmış ürünlerin tamamının değişim/iade işlemlerinde inceleme sonucundaki karara göre aksiyon alınmaktadır. İnceleme yasal süreci 21 iş günüdür. Ürün, satın alınan bayii/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir. Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir. Şikayetinizi yenileyebilir, tekrar incelemeye sunabilirsiniz. Ürünlerimizde 1 yıla kadar yaşanılan üretim hataları tespitinde koşulsuz değişim, iade sunmaktayız. Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnceleme Departmanı Adres ; Ulustrans Hadımköy Antreposu (MİRA) Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14.Cadde No.22 Hadımköy – Arnavutköy / İstanbul Müşteri Hizmetleri : 0 850 488 02 00 Saygılarımızla, Skechers Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön