17 Ekim 2016 #6709216

Skechers Fiyat Performans Yerlerde!

7.ayda aldığım ayakkabının 2 ayda astarı yırtıldı. 300 lira para veriyoruz bu kadar mı kalitesiz bu kadar mı ucuz kalitede ürün kullanıyorsunuz? İade süreci zaten tam anlamıyla sorun. Ayakkabı sonucu 5.10.2016'da açıklanmış ben arayıp öğrenmesem kimsenin beni arayacağı haber edeceği yok!


Üzerinden 12 gün geçmiş! Bir daha tövbe! Ne önereceğim ne de şikayetlerimi alacak olanlara iletmekten vazgeçeceğim. 3 yıldır giydiğim ayakkabıda hiçbir şey olmazken 2 ayda sizin ürettiğiniz ayakkabı da nasıl yırtılma oluyor anlamak gerçekten zor!

Ugur 578 Okunma

Cevaplar

  • Skechers Temsilcisi30 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Kullanılmış ürünlerin tamamının değişim/iade işlemlerinde inceleme sonucundaki karara göre aksiyon alınmaktadır. İnceleme yasal süreci 21 iş günüdür. Ürün, satın alınan bayii/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir. Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir. Ürünlerimizde 1 yıla kadar yaşanılan üretim hataları tespitinde koşulsuz değişim, iade sunmaktayız. Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnceleme Departmanı Adres ; Ulustrans Hadımköy Antreposu (MİRA) Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14.Cadde No.22 Hadımköy – Arnavutköy / İstanbul Müşteri Hizmetleri : 0 850 488 02 00 Saygılarımızla, Skechers Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön