Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Skechers Ayakkabıda Yaşamış Olduğum Sorun

profile
26 Mayıs
560

Ankara Optimum AVM Skechers Mağazasından markaya güvenip Skechers Dynamight 2.0-Fallford ayakkabı aldım. İşim gereği resmi kıyafetli çalıştığım için sadece hafta sonları ve izinli olduğum günler giydiğim ayakkabının kısa zamanda sol tekinde dikiş açılması, serçe parmağı tarafında kumaşta yıpranma açılma ve iç astarında yırtılma oldu. Sağ tekinde olumsuz bir durum yok. Ayakkabının 2 yıl garantisi olduğu için Skechers Ankara Optimum ® AVM mağazasına götürdüm, mağazada görüştüğüm yetkili ayakkabının sol tekindeki sorunları inceledi bana hak verdi. Ayakkabıyı 1-261279 inceleme form numarasıyla 11.05.2023 tarihinde incelemeye gönderdi ve 18.05.2023 tarihinde SMS ile cep telefonuma incelenen ürünle ilgili üretim kaynaklı bir kusur bulunmadığı bilgisi gelmesi üzerine aynı tarihte mağazaya gittim ayakkabımı teslim aldım. Mağazadaki yetkililer bu defa çok ilgisiz davrandı ve her incelemeye giden ve olumsuz sonuçlanan ayakkabının sahibi müşteriye vermiş oldukları standart yazısı olan ‘’……. Şikayetinize konu olan sorunun üretim aşamasından kaynaklanmadığı tespit edilmiştir……’’ yazıyı bilgisayardan çıktısını alıp bana verdi. Mağazadan çıkmadan benim gibi ayakkabısı incelemeye giden başka bir müşteriye de aynı yazıyı vermiş olduklarını gördüm. Skechers markasının her müşteriye aynı yazıyı vermesi müşterisinin şikayetine değer vermediğinin ve müşteri memnuniyetinin önemli olmadığının bir göstergesidir. Skechers markasına soruyorum 2 yıl garanti verdikleri bir ayakkabının sol tekinde meydana gelen yukarıda yazdığım sorunların aynı iki ayakkabının birinde olması diğerinde olmaması nasıl olur. Ben tek ayaklı bir insan değilim, iki ayağımda aynı ölçüde sol ayağıma başka sağ ayağıma başka ayakkabı giymedim ayakkabıyı çift olarak giydim. Sorunun üretim aşamsından kaynaklanmadığı sonucuna nasıl vardınız? Skechers satmış olduğu ürününün faturası ile her incelemeye giden ve olumsuz sonuçlanan ayakkabının sahibi müşteriye vermiş olduğu standart yazısıda versin. Çünkü Skechers 2 yıl garanti verdiği ürününün arkasında durmamış ve beni mağdur etmiştir. Büyük ve güvenilir olduğunu düşündüğüm ancak yanıldığım Skechers markasına bu yakışmadı. Skechers markasından şikayetçiyim, Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurumu yapacağım.

Gelişme
Gelişme

05 Haziran 19:44

Ankara Optimum AVM. Skechers Mağazasından markaya güvenip 30.04.2022 tarihinde Skechers Dynamight 2.0-Fallford ayakkabı aldım. İşim gereği resmi kıyafetli çalıştığım için sadece hafta sonları ve izinli olduğum günler giydiğim ayakkabının kısa zamanda sol tekinde dikiş açılması, serçe parmağı tarafında kumaşta yıpranma-açılma ve iç astarında yırtılma oldu. Sağ tekinde olumsuz bir durum yok. Ayakkabıyı mağazadan alırken satış temsilcisi, ayakkabının 2 yıl garantisi olduğunu ve herhangi bir sorun oluştuğunda mağazaya getirebileceğimi söylediği için ayakkabıyı Skechers Ankara Optimum AVM mağazasına götürdüm, mağazada görüştüğüm yetkili ayakkabının sol tekindeki sorunları inceledi bana hak verdi. Ayakkabıyı 1-261279 inceleme form numarasıyla 11.05.2023 tarihinde incelemeye gönderdi ve 18.05.2023 tarihinde SMS ile cep telefonuma incelenen ürünle ilgili üretim kaynaklı bir kusur bulunmadığı bilgisi gelmesi üzerine aynı tarihte mağazaya gittim ayakkabımı teslim aldım. Mağazadaki yetkililer bu defa çok ilgisiz davrandı ve her incelemeye giden ve olumsuz sonuçlanan ayakkabı sahibi müşteriye vermiş oldukları standart yazısı olan ‘’……. Şikayetinize konu olan sorunun üretim aşamasından kaynaklanmadığı tespit edilmiştir……’’ yazıyı bilgisayardan çıktısını alıp bana verdi. Mağazadan çıkmadan benim gibi ayakkabısı incelemeye giden başka bir müşteriye de aynı yazıyı vermiş olduklarını gördüm. Skechers markasının her müşteriye aynı yazıyı vermesi müşterisinin şikayetine değer vermediğinin ve müşteri memnuniyetinin önemli olmadığının bir göstergesidir. Skechers markasına soruyorum 2 yıl garanti verdikleri bir ayakkabının sol tekinde meydana gelen yukarıda yazdığım sorunların aynı iki ayakkabının birinde olması diğerinde olmaması nasıl olur. Ben tek ayaklı bir insan değilim, iki ayağımda aynı ölçüde sol ayağıma başka sağ ayağıma başka ayakkabı giymedim ayakkabıyı çift olarak giydim. Sorunun üretim aşamasından kaynaklanmadığı sonucuna nasıl vardınız? Skechers satmış olduğu ürününün faturası ile her incelemeye giden ve olumsuz sonuçlanan ayakkabının sahibi müşteriye vermiş olduğu standart yazısınıda versin. Çünkü Skechers 2 yıl garanti verdiği ürününün arkasında durmamış ve beni mağdur etmiştir. Skechers markasından şikayetçiyim ve ayakkabımın ücret farkı ödemeden yenisi ile değiştirilmesi hususunda; Gereğini arz ederim.

1685983075967.foto-8.pdf
1685983067174.foto-7.pdf
1685983058821.foto-6.pdf
1685983052860.foto-5.pdf
1685983043322.foto-4.pdf
1685983035681.foto-3.pdf
1685983026635.foto-2.pdf
1685983018637.foto-1.pdf
05 Haziran 19:34

Ankara Optimum AVM. Skechers Mağazasından markaya güvenip 30.04.2022 tarihinde Skechers Dynamight 2.0-Fallford ayakkabı aldım. İşim gereği resmi kıyafetli çalıştığım için sadece hafta sonları ve izinli olduğum günler giydiğim ayakkabının kısa zamanda sol tekinde dikiş açılması, serçe parmağı tarafında kumaşta yıpranma-açılma ve iç astarında yırtılma oldu. Sağ tekinde olumsuz bir durum yok. Ayakkabıyı mağazadan alırken satış temsilcisi, ayakkabının 2 yıl garantisi olduğunu ve herhangi bir sorun oluştuğunda mağazaya getirebileceğimi söylediği için ayakkabıyı Skechers Ankara Optimum AVM mağazasına götürdüm, mağazada görüştüğüm yetkili ayakkabının sol tekindeki sorunları inceledi bana hak verdi. Ayakkabıyı 1-261279 inceleme form numarasıyla 11.05.2023 tarihinde incelemeye gönderdi ve 18.05.2023 tarihinde SMS ile cep telefonuma incelenen ürünle ilgili üretim kaynaklı bir kusur bulunmadığı bilgisi gelmesi üzerine aynı tarihte mağazaya gittim ayakkabımı teslim aldım. Mağazadaki yetkililer bu defa çok ilgisiz davrandı ve her incelemeye giden ve olumsuz sonuçlanan ayakkabı sahibi müşteriye vermiş oldukları standart yazısı olan ‘’……. Şikayetinize konu olan sorunun üretim aşamasından kaynaklanmadığı tespit edilmiştir……’’ yazıyı bilgisayardan çıktısını alıp bana verdi. Mağazadan çıkmadan benim gibi ayakkabısı incelemeye giden başka bir müşteriye de aynı yazıyı vermiş olduklarını gördüm. Skechers markasının her müşteriye aynı yazıyı vermesi müşterisinin şikayetine değer vermediğinin ve müşteri memnuniyetinin önemli olmadığının bir göstergesidir. Skechers markasına soruyorum 2 yıl garanti verdikleri bir ayakkabının sol tekinde meydana gelen yukarıda yazdığım sorunların aynı iki ayakkabının birinde olması diğerinde olmaması nasıl olur. Ben tek ayaklı bir insan değilim, iki ayağımda aynı ölçüde sol ayağıma başka sağ ayağıma başka ayakkabı giymedim ayakkabıyı çift olarak giydim. Sorunun üretim aşamasından kaynaklanmadığı sonucuna nasıl vardınız? Skechers satmış olduğu ürününün faturası ile her incelemeye giden ve olumsuz sonuçlanan ayakkabının sahibi müşteriye vermiş olduğu standart yazısınıda versin. Çünkü Skechers 2 yıl garanti verdiği ürününün arkasında durmamış ve beni mağdur etmiştir.

skechers-ayakkabida-yasamis-oldugum-sorun-6.pdf
skechers-ayakkabida-yasamis-oldugum-sorun-5.pdf
skechers-ayakkabida-yasamis-oldugum-sorun-4.pdf
skechers-ayakkabida-yasamis-oldugum-sorun-3.pdf
skechers-ayakkabida-yasamis-oldugum-sorun-2.pdf
skechers-ayakkabida-yasamis-oldugum-sorun-1.pdf
28 Mayıs 13:56

Ankara Optimum AVM. Skechers Mağazasından markaya güvenip Skechers Dynamight 2.0-Fallford ayakkabı aldım. İşim gereği resmi kıyafetli çalıştığım için sadece hafta sonları ve izinli olduğum günler giydiğim ayakkabının kısa zamanda sol tekinde dikiş açılması, serçe parmağı tarafında kumaşta yıpranma-açılma ve iç astarında yırtılma oldu. Sağ tekinde olumsuz bir durum yok. Ayakkabının 2 yıl garantisi olduğu için Skechers Ankara Optimum AVM mağazasına götürdüm, mağazada görüştüğüm yetkili ayakkabının sol tekindeki sorunları inceledi bana hak verdi. Ayakkabıyı 1-261279 inceleme form numarasıyla 11.05.2023 tarihinde incelemeye gönderdi ve 18.05.2023 tarihinde SMS ile cep telefonuma incelenen ürünle ilgili üretim kaynaklı bir kusur bulunmadığı bilgisi gelmesi üzerine aynı tarihte mağazaya gittim ayakkabımı teslim aldım. Mağazadaki yetkililer bu defa çok ilgisiz davrandı ve her incelemeye giden ve olumsuz sonuçlanan ayakkabının sahibi müşteriye vermiş oldukları standart yazısı olan ‘’……. Şikayetinize konu olan sorunun üretim aşamasından kaynaklanmadığı tespit edilmiştir……’’ yazıyı bilgisayardan çıktısını alıp bana verdi. Mağazadan çıkmadan benim gibi ayakkabısı incelemeye giden başka bir müşteriye de aynı yazıyı vermiş olduklarını gördüm. Skechers markasının her müşteriye aynı yazıyı vermesi müşterisinin şikayetine değer vermediğinin ve müşteri memnuniyetinin önemli olmadığının bir göstergesidir. Bu defa fotoğraf gönderiyorum ve Skechers markasına soruyorum 2 yıl garanti verdikleri bir ayakkabının sol tekinde meydana gelen yukarıda yazdığım sorunların aynı iki ayakkabının birinde olması diğerinde olmaması nasıl olur. Ben tek ayaklı bir insan değilim, iki ayağımda aynı ölçüde sol ayağıma başka sağ ayağıma başka ayakkabı giymedim ayakkabıyı çift olarak giydim. Sorunun üretim aşamasından kaynaklanmadığı sonucuna nasıl vardınız? Skechers satmış olduğu ürününün faturası ile her incelemeye giden ve olumsuz sonuçlanan ayakkabının sahibi müşteriye vermiş olduğu standart yazısıda versin. Çünkü Skechers 2 yıl garanti verdiği ürününün arkasında durmamış ve beni mağdur etmiştir. Büyük ve güvenilir olduğunu düşündüğüm ancak yanıldığım Skechers markasına bu yakışmadı. Skechers markasından şikayetçiyim, Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurumu yapacağım. Ayrıca Skechers markasının başka insanları mağdur etmemesi için, tüm sosyal medya platformlarında bu durumu paylaşacağım.

Ek
Ek
Ek
Skechers Logo
26 Mayıs 11:57

Değerli Müşterimiz, Vaktinizi ayırarak konunun tarafımıza ulaşmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Skechers Müşteri İletişim Merkezi 0850 488 02 00

Benzer Şikayetler

Skechers Gerçekleri Ve Müşterisini Mağdur Etmesi

profile
3 hafta önce
189

Ankara Optimum AVM Skechers mağazasından 10.08.2023 tarihinde almış olduğum 1-r-7-8407026 fatura numaralı ayakkabının 10 gün içinde yanda bulunan mavi rengin atarak beyazlaşması nedeniyle 23.08.2023 tarihinde incelenmesi üzere almış olduğum bayiye teslim ettim fakat geri dönüşte sorunun üretim kayna...

1

Skechers'dan Amatörce Hareketler

profile
30 Temmuz
178

Skechers Optimum mağazasında yaşadığım sorundan bahsetmek istiyorum. İnternet sayfasında beğendiğim bir ürünün stok durumuna baktım ve Optimum mağazasında istediğim numarada ürün olduğunu web sitesinden kontrol ettim. Ürün kodu: 220894 wht. Ancak mağazaya gittiğimde olmadığını öğrendim. Mağazada ki ...

2 Destek

Skechers Ayakkabı İade/ Değişim Sorunu

profile
19 Temmuz
91

Ankara Optimum Skechers tan eşime hediye ayakkabı aldım iade ya da değişim konusunda yardımcı olacaklarını ifade ettiler. Ayakkabı eşimin ayağına uyum sağlamamasına rağmen 2 numara büyüğünü önerip açılır denildi ama sıkıntı devam ediyor. Ürün şu anda inceleme aşamasında (1-278712). Talebimiz ürünün ...

1

Skechers Ayakkabımda Hayal Kırıklığına Uğradım

profile
14 Haziran
259

Merhaba, 17.07.2022 tarihinde Skechers Optimum outlet AVM satın aldığım Skechers oak canyon model ayakkabımı belirttiğim tarihte indirimde olduğu için yaz mevsiminin başında 1279,20 TL. Satın aldım ve yaz boyunca ayakkabıyı kullanmadım. Sonbaharın ortasına doğru özenle ve değişimli olarak kullandığı...

1

profile
23 Şubat
242

Kasım 2022"de İzmir Optimum Skechers mağazasından 1800 TL verip sağlam diye satın aldığım ayakkabı 3 ay sonra ikisinde sol ve sağ kısımlarında açılmalar oldu. Şubat-2023 "de yani 3 ay sonra ürünü mağazadan garantiye verdim ve değişimini istedim. 1-244413 form numarası ile garantiye verdiğim ürüne ge...

3 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Skechers Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 34 dk 50 sn
Benzer Şikayet Yaz