01 Kasım 2016

Skechers Ayakkabı Sağlamlık Ve Garanti Sorunu

Benim şikayetim Boyner mağazasında 62-97372 bu kodla satılan Skechers spor ayakkabı hakkında. Ayakkabı rahatlık bakımından çok iyi, bende bel sorunu olduğundan aldım çok memnunum bu konuda. Sorun ayakkabım hatası ilk aldığımda 2 ayağımın da küçük parmak kısmında file olan kısımların kopmaya başlaması gittikçe de çoğalması.

İade ettim firmaya yollandı ama daha sonra firmayla hiç bağlantı kurulamadı. Boyner firması kendileri kabul ettiler, aynısından yenisini verdiler. Bunda da 2 ay geçtikten sonra şimdi yine aynı yerde 2 ayakta da sorun başladı. Bunu da iade edeceğim. Bakalım bunda neyle karşılaşacağız?

Sedat 1.311 Okunma

Cevaplar

  • Skechers Temsilcisi30 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Kullanılmış ürünlerin tamamının değişim/iade işlemlerinde inceleme sonucundaki karara göre aksiyon alınmaktadır. İnceleme yasal süreci 21 iş günüdür. Ürün, satın alınan bayii/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir. Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir. Ürünlerimizde 1 yıla kadar yaşanılan üretim hataları tespitinde koşulsuz değişim, iade sunmaktayız. Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnceleme Departmanı Adres ; Ulustrans Hadımköy Antreposu (MİRA) Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14.Cadde No.22 Hadımköy – Arnavutköy / İstanbul Müşteri Hizmetleri : 0 850 488 02 00 Saygılarımızla, Skechers Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön