27 Ekim 2016 #6797134

Bir Ay Kullanılan Skechers Ayakkabının Deformasyonu

13 Temmuz 2016 tarihinde satın aldığım ışıklı çocuk ayakkabısını oğlum 1 ay kullanmadı bile, ayakkabı yıllardır giyilmiş bir görünümde. Topuk altları deforme olup parçalandı, renkleri silindi, vasat bir görünüm haline geldi. Ürün inceleme adresine gönderdim. 2 gün sonra kargo bana geri geldi. Üretim aşamasında kaynaklanan bir sorun olmadığı için yardımcı olamayacaklarını belirtiyor. Şimdiye kadar oğlum için bir çok spor ayakkabı markası kullandık ve hiçbirinde böyle bir kalite sorunu deformasyon yaşamadık. Bizler tüketici olarak paralarımızı sokaktan toplamıyoruz, çalışıp arttırıp çocuğumuz kaliteli giysin, ayak sağlığı bozulmasın, markalı güzel görüntü sağlasın diye muadiline nazaran daha çok para verip aldığımız bu ürün büyük hayal kırıklığı yarattı. Tüketici hakları hakem heyetine de gideceğim ama buradan da şikayetimi yineliyorum. Kötü firma.

Emel 627 Okunma

Cevaplar

  • Emel01 Aralık 2017

    Konu ile ilgili benim şikayetimi okumadan sıradan kayıtlı bir cevap yazısı atmanıza çok yazık diyorum. 1 yıla kadar sorunlu ürünlerde iade değişim yapıyoruz yazmışsınız fakat ben zaten ürünü 1 ay bile kullanmadan ürünün malzeme kalitesizliğinden dolayı dağılma oldu şeklinde şikayetimi iletmiştim ve üzerinden 1,5 yıl geçti. Ben Tüketici Hakları Hakem Heyetinden çıkan kararla paramı çoktan geri aldım. Sizinle normal yollardan uzlaşmak ne yazık ki imkansız. Kolay gelsin.

  • Skechers Temsilcisi30 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Kullanılmış ürünlerin tamamının değişim/iade işlemlerinde inceleme sonucundaki karara göre aksiyon alınmaktadır. İnceleme yasal süreci 21 iş günüdür. Ürün, satın alınan bayii/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir. Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir. Şikayetinizi yenileyebilir, tekrar incelemeye sunabilirsiniz. Ürünlerimizde 1 yıla kadar yaşanılan üretim hataları tespitinde koşulsuz değişim, iade sunmaktayız. Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnceleme Departmanı Adres ; Ulustrans Hadımköy Antreposu (MİRA) Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14.Cadde No.22 Hadımköy – Arnavutköy / İstanbul Müşteri Hizmetleri : 0 850 488 02 00 Saygılarımızla, Skechers Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön