30 Haziran 2016

Skechers Ürünleri Kalitesiz!

Skechers marka ayakkabıyı taban özelliği sebebiyle satın aldım. Memory Foam diyerek satıldı. Her gün giymeme rağmen 4 ayda tabanı çöktü. 300 lirayı bunun için mi veriyoruz? Taban özelliği için aldığım ayakkabıyı hiçbir faydası yok şu an.

Ürünü kontrol için gönderdiğimde ise şaka gibi üretim esnasında bir hata olmadığı söylendi. 4 ayda özelliğini yitirecekse ne anlamı var o kadar para vermenin? Çok zengin değilim. 4 ayda bir ayakkabıya 300 lira veriyim. Bunun için gerekirse Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurarak yasal yollarla da hakkımı arayacağım.

Bahri 511 Okunma

Cevaplar

  • Skechers Temsilcisi24 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Kullanılmış ürünlerin tamamının değişim/iade işlemlerinde inceleme sonucundaki karara göre aksiyon alınmaktadır. İnceleme yasal süreci 21 iş günüdür. Ürün, satın alınan bayii/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir. Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir. Şikayetinizi yenileyebilir, tekrar incelemeye sunabilirsiniz. Ürünlerimizde 1 yıla kadar yaşanılan üretim hataları tespitinde koşulsuz değişim, iade sunmaktayız. Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnceleme Departmanı Adres ; Ulustrans Hadımköy Antreposu (MİRA) Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14.Cadde No.22 Hadımköy – Arnavutköy / İstanbul Müşteri Hizmetleri : 0 850 488 02 00 Saygılarımızla, Skechers Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön