27 Ağustos 2016

Skechers Topuk Ezilmesi ve Ret Yanıtı.

Tüm gün ayaklarımızın ayakkabılar içerisinde hapis olması nedeniyle ayakkabıda konfor önemlidir.
Konforu sağladığı için bir Skechers ayakkabı aldım.

Ancak verdiğim yüksek fiyata rağmen birkaç ay sonra ayakkabının topuk kısmında ezilme/kayma oldu ve artık eskisi kadar rahat bir ayakkabı olmamakla birlikte yürüyüşümü değiştiricek kadar rahatsız etmeye başladı bu durum ve ayakkabıyı aldığım mağaza aracılığı ile garantiye gönderdim.

Gelen yanıt çok komikti "üretimden kaynaklanan bir hata olmadığı için" ret kararı çıktı!

Zaten üretimde sorun olsaydı bunu ilk giydiğimde anlar ve o ayakkabıyı almazdım, ancak ürün garantilerinin var olma nedeni satış sonrası müşteri memnuniyetidir. Eğer direk taşa takılıp ayakkabıyı yırtsaydım bu yanıt mantıklı olabilirdi ancak söz konusu ayakkabıyı birkaç ay sadece giydiğim için bu sorunla karşı karşıyayım.

Gerekli tüm evraklar elimde mevcuttur.

Ertaç 356 Okunma

Cevaplar

  • Skechers Temsilcisi30 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Kullanılmış ürünlerin tamamının değişim/iade işlemlerinde inceleme sonucundaki karara göre aksiyon alınmaktadır. İnceleme yasal süreci 21 iş günüdür. Ürün, satın alınan bayii/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir. Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir. Şikayetinizi yenileyebilir, tekrar incelemeye sunabilirsiniz. Ürünlerimizde 1 yıla kadar yaşanılan üretim hataları tespitinde koşulsuz değişim, iade sunmaktayız. Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnceleme Departmanı Adres ; Ulustrans Hadımköy Antreposu (MİRA) Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14.Cadde No.22 Hadımköy – Arnavutköy / İstanbul Müşteri Hizmetleri : 0 850 488 02 00 Saygılarımızla, Skechers Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön