25 Temmuz 2016

Skechers Sorunlu Ürün.

Müşteri hizmetleri aranarak ayakkabının tekrar incelemeye alınması gerektiği bilgisi tarafımıza iletilerek (P. Hanım) tekrardan Suadiye Skechers mağazasına bırakmamız istenmiştir. 12.06 tarihinden mağazaya bırakılmıştır. Ürün bilgisi almak için 20.06 tarihinde mağaza aranmış ve ürünün tekrardan mağazaya iade olunduğu ve tekrar ret cevabı verildiği ürünün kusurlu olmadığı tarafımıza beyan edilmiştir ve 23.06 tarihinde ürün mağazadan teslim alınmıştır.

10.04 tarihinde mağazanızdan satın alınmış olan ürün 2 kere ortalama 15'er günden incelemeye alınmış olması ile birlikte yaklaşık olarak 1.5 – 2 ay kullanılmasına rağmen ayakkabının her ikisinin de içinde deforme olunan bölümlerin ayakkabının ayıbı olmadığı iletilmiştir.

Bu zamana kadar tahminimce sizlerinde dahil en fazla 2 aylık bir ayakkabının bu hale gelmesi tarafımızca kabul edilecek bir durum olmadığından konuyu Tüketici Hakem Heyeti'ne bildireceğim.

Merve 286 Okunma

Cevaplar

  • Skechers Temsilcisi29 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Kullanılmış ürünlerin tamamının değişim/iade işlemlerinde inceleme sonucundaki karara göre aksiyon alınmaktadır. İnceleme yasal süreci 21 iş günüdür. Ürün, satın alınan bayii/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir. Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir. Şikayetinizi yenileyebilir, tekrar incelemeye sunabilirsiniz. Ürünlerimizde 1 yıla kadar yaşanılan üretim hataları tespitinde koşulsuz değişim, iade sunmaktayız. Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnceleme Departmanı Adres ; Ulustrans Hadımköy Antreposu (MİRA) Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14.Cadde No.22 Hadımköy – Arnavutköy / İstanbul Müşteri Hizmetleri : 0 850 488 02 00 Saygılarımızla, Skechers Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön