15 Ekim 2016

Skechers Renk Solması.

Skechers' tan almış olduğum ayakkabılarım daha 6 ay bile olmadan inanılmaz derecede renk attı (mavi kot rengi ayakkabımda, kırmızı renkte güneş yanığı gibi) 40-50 liraya ayakkabı alsam onlar bile bu hale gelmez. Çok kaliteli iyi bir markadır diye aldım ama tamamen hayal kırıklığı ve pişmanlık.

Selim 318 Okunma

Cevaplar

  • Selim 30 Kasım 2017

    Bu kadar ilgisiz bir müşteri hizmetleri de görmedim. 3 sefer ürünü incelemeye gönderdim ürün incelemeden döndüğünde 1 kere bile aranmadım. Kendim gidip mağazadan sorarak ürünümün 1 hafta önce geldiğini haber vermeyi unuttuklarını ve kullanıcı hatası olduğunu belirten birbirinin aynısı 3 mektup bilgisayardan matbu hazırlanmış form mektup dediğime bakmayın aynı mutat ifadeler. Her neyse vaktim olsa çoktan Tüketici Mahkemesine vermiştim bu firmayı. Sözün özü bu kadar paraları bu firmaya bostan yere heba etmeyin. 0 müşteri memnuniyeti 6 aylık ayakkabı renk değiştirmiş kullanıcı hatasıymış evet bakalım kırmızı renk nasıl oluyormuş kot rengin üzerine diye sanatsal bir çalışma yaparken bu hale geldi ayakkabım. Neyse sizen alışveriş yapmamam gerektiğini çok güzel öğrettiniz bana.

  • Skechers Temsilcisi30 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Kullanılmış ürünlerin tamamının değişim/iade işlemlerinde inceleme sonucundaki karara göre aksiyon alınmaktadır. İnceleme yasal süreci 21 iş günüdür. Ürün, satın alınan bayii/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir. Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir. Ürünlerimizde 1 yıla kadar yaşanılan üretim hataları tespitinde koşulsuz değişim, iade sunmaktayız. Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnceleme Departmanı Adres ; Ulustrans Hadımköy Antreposu (MİRA) Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14.Cadde No.22 Hadımköy – Arnavutköy / İstanbul Müşteri Hizmetleri : 0 850 488 02 00 Saygılarımızla, Skechers Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön