18 Ekim 2016

Skechers Jel Taban Birkaç Giymeden Sonra Deforme Oldu.

Bir yıl kadar önce Skechers marka jel tabanlı spor ayakkabı aldım. Toplasanız en fazla 20 kez giydikten sonra jel tabanı patladı ve tüm giydiğim çorapları yapış yapış kullanamaz hale getirmeye başladı. Bu nedenle aldığım yere götürdüm. Fakat Skechers bana kullanıcı hatası olduğunu söyledi. Bu ayakkabılar spor yapmak amaçlı ayakkabılar ve ben bu ayakkabıları sadece belli bir süre yürürken giydiğim halde bu kadar çabuk deforme olmaması gerekir. 50 kilogram ağırlığımla kullanıcı hatası olabilmesi için ancak bilerek bir şey batırmış olmam gerekir.

Elif 882 Okunma

Cevaplar

  • Elif 01 Aralık 2017

    Henüz 1 yıl dolmadan aldığımız yer olan Boyner mağazına götürdük. Fakat kullanım hatası dediler. Biz spor ayakkabıyı nasıl kullanmış olabiliriz ki jel tabanı patlasın. Üstünde tepinmedik. Şu an bir yıllık garanti süresi doldu. Tekrar göndersem de garanti süresi doldu diyecekler. Ben açıkçası herkese söylüyorum ve bir daha da firmanızdan ailecek ayakkabı almamayı düşünüyoruz.

  • Skechers Temsilcisi30 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Kullanılmış ürünlerin tamamının değişim/iade işlemlerinde inceleme sonucundaki karara göre aksiyon alınmaktadır. İnceleme yasal süreci 21 iş günüdür. Ürün, satın alınan bayii/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir. Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir. Şikayetinizi yenileyebilir, tekrar incelemeye sunabilirsiniz. Ürünlerimizde 1 yıla kadar yaşanılan üretim hataları tespitinde koşulsuz değişim, iade sunmaktayız. Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnceleme Departmanı Adres ; Ulustrans Hadımköy Antreposu (MİRA) Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14.Cadde No.22 Hadımköy – Arnavutköy / İstanbul Müşteri Hizmetleri : 0 850 488 02 00 Saygılarımızla, Skechers Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön