18 Ekim 2016

Skechers Ayakkabı 2 Ayda Ön Tarafı Açılan Ayakkabıya Kullanıcı Hatası Dedi.

20.07.2016 tarihinde aldığım ayakkabıyı ön tarafındaki açılmadan dolayı 22.09.2016 tarihinde ayakkabıyı aldığım Antalya Erasta İntersport Hotel mağazasına götürdüm. Red cevabı geldi, kullanıcı hatasıymış dediler. Acaba ayakkabıları salondaki vitrine koyup beslemelimiydim anlamıyorum. 2 ayda eskiyecek bir ayakkabıya neden o kadar para ödedim? Satarken ne kadar kaliteli olduğunu anlatanlar, şimdi mantıklı bir cevap vermeli diye düşünüyorum.

Sporcu değilim, dağcıda değilim kullanım hatası nerede anlayamadım. Hemşireyim, sağlık ocağında giyiyorum. Daha önce de bu marka ayakkabı kullanmıştım. Bundan sonra bu markayı bulunduğum her ortamda anlatacağım ki boşa para vermesin insanlar. Bu markayı tüketici mahkemesine vereceğim, sonucu da buraya yazacağım.

Hatice 553 Okunma

Cevaplar

  • Skechers Temsilcisi30 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Kullanılmış ürünlerin tamamının değişim/iade işlemlerinde inceleme sonucundaki karara göre aksiyon alınmaktadır. İnceleme yasal süreci 21 iş günüdür. Ürün, satın alınan bayii/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir. Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir. Şikayetinizi yenileyebilir, tekrar incelemeye sunabilirsiniz. Ürünlerimizde 1 yıla kadar yaşanılan üretim hataları tespitinde koşulsuz değişim, iade sunmaktayız. Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnceleme Departmanı Adres ; Ulustrans Hadımköy Antreposu (MİRA) Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14.Cadde No.22 Hadımköy – Arnavutköy / İstanbul Müşteri Hizmetleri : 0 850 488 02 00 Saygılarımızla, Skechers Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön