22 Ekim 2016

Skechers %100 Müşteriyi Mağdur Ediyor.

Nisan 2015' te 320 TL'ye aldığım ürünü 07.09.2015 tarihinde topuk bölümünde yırtılma var diye Tekira Sport İn Street mağazasına teslim ettim. 46. gün olmasına rağmen hala bana dönüş olmadı. Ben bugün Sport İn Street müşteri hizmetlerini aradığımda ise ürünün kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Ben 4 buçuk ay içinde ürünü ya 6 ya da 7 kere giymiş olmama rağmen topuk kısmının iç tarafı nasıl yırtılır?

O kadar **, **giydim 3 yıl hiçbir şey olmadı. Bu markada neden oldu? Tamamıyla üretim kalitesizliği ve müşteri memnuniyetsizliği. Bir de garanti sürecinde yasal süreç 21 gün sonra tarafıma dönüş olması lazımken, 46. gün ve tarafıma sonucu bildiren yok. Benim bu geçen süreçteki mağduriyetimi Skechers mağazasının maddi ve manevi karşılamasını istiyorum.

Cihan 450 Okunma

Cevaplar

  • Skechers Temsilcisi30 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Kullanılmış ürünlerin tamamının değişim/iade işlemlerinde inceleme sonucundaki karara göre aksiyon alınmaktadır. İnceleme yasal süreci 21 iş günüdür. Ürün, satın alınan bayii/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir. Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir. Şikayetinizi yenileyebilir, tekrar incelemeye sunabilirsiniz. Ürünlerimizde 1 yıla kadar yaşanılan üretim hataları tespitinde koşulsuz değişim, iade sunmaktayız. Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnceleme Departmanı Adres ; Ulustrans Hadımköy Antreposu (MİRA) Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14.Cadde No.22 Hadımköy – Arnavutköy / İstanbul Müşteri Hizmetleri : 0 850 488 02 00 Saygılarımızla, Skechers Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön