28 Ekim 2016

Skecher Ayakkabı Kısa Sürede Aşındı!

2016.07. Ayda Maltepe Park AVM mağazasından almış olduğum dreamchaser - ante up ayakkabının topuk iç kısmında 2 aylık süre içinde toplamda 10 kez giymiş olduğum ayakkabıda yırtınma/aşınma meydana geldi. İlgili ayakkabıyı mağazaya incelenmek üzere 09.10.2016' da bıraktım. Ancak 28.10.2016 tarihinde 0850 488 **no.lu müşteri hizmetlerini aradığımda herhangi bir üretim hatası olmadığı, uzman ekip tarafından incelendiği ve aynen ayakkabının mağazaya tarafıma teslim edilmek üzere iade edildiği beyan edilmiştir.

Sonuç olarak o kadar para vererek almış olduğum ayakkabı 2 aylık süre zarfında çok az kullanmama rağmen topuk iç kısmından yırtıldı, ancak kurumsal bakışa uymayan bir sonuçla tarafıma hasarlı ayakkabı iade edilmek üzere mağazaya geri gönderildi. Bu çözümsüz durumdan son derece rahatsız olduğumu iletiyor ve bu durumu tüm çevremle paylaşacağımı bir kez daha buradan da belirtiyorum.

Eda 667 Okunma

Cevaplar

  • Eda 01 Aralık 2017

    Gunaydın, cevabı sorumun ve şikayetimin 1. yıl dönümünde vererek beni çok duygulandırdınız. Bunu her sene kutlayalım

  • Skechers Temsilcisi30 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Kullanılmış ürünlerin tamamının değişim/iade işlemlerinde inceleme sonucundaki karara göre aksiyon alınmaktadır. İnceleme yasal süreci 21 iş günüdür. Ürün, satın alınan bayii/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir. Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir. Şikayetinizi yenileyebilir, tekrar incelemeye sunabilirsiniz. Ürünlerimizde 1 yıla kadar yaşanılan üretim hataları tespitinde koşulsuz değişim, iade sunmaktayız. Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnceleme Departmanı Adres ; Ulustrans Hadımköy Antreposu (MİRA) Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14.Cadde No.22 Hadımköy – Arnavutköy / İstanbul Müşteri Hizmetleri : 0 850 488 02 00 Saygılarımızla, Skechers Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön