Siyah Kot Parlama Yaptı İade Sürecinde Kullanıcı Hatası Denildi!

Rabia A. |

Colin's Maltepe şubesinden siyah kot pantolon aldım. Sadece bir kere yıkama talimatlarına göre yıkadım ve iki defa giydim. Bacak kısımlarında beyazlama yaptığından dolayı firmaya iade talebinde bulundum. Durum iade süresi içerisinde olmasına rağmen ürünün incelemeye gönderileceğini ve duruma göre bilgi verileceğini söylediler. Yaklaşık 20 gün sonra ürün iade talebim kullanıcı hatasından dolayı kabul edilmedi.

Ben o beyazlaşan kötü giymek zorundaymışım çünkü ben beyaz yapmışım! Müşteri hizmetlerinden de yetkili kimseye bağlanamadım. Kot Maltepe Park AVM şubesinde duruyor gidip almadım almayı da düşünmüyorum beyazlaşan kot'u ne yapacağım. Colin's' benim 90.00-TL'me ihtiyacı varmış demek ki zor durumdalar. Bu yazım yetkili tarafından okunur ve çözüm bulunur inşallah!

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rabia A.
  27 Haziran
  14:06

  Bekledigim cevap iste buydu alkislamam gerekiyor sanırım. Bir kere yikadigim urun neden beyazladi o zaman soyler misiniz neyse ben 90 TL'size bagis yapmış olayim o vakit ne diyeyim ki size simdi asla ayak basmayacagim ve basanlari kapidan cevirecegim bundan sonra hobi gibi colinse gidenleri magazalardan cikartmakla ugrasacagim bilgilerinize

 • 24 Haziran
  16:14

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgili bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26