23 Eylül

Sixt Rent A Car Haksız Teminat Çekilmesi.

23.07.2017 tarihinde araba kiraladım arabanın sağ alt marşpiyel bölgesinde ezik varmış teslim alırken dikkat etmedim. Arabayı teslim ederken teslim alan arkadaş eziği fark edip tutanak düzenledi. Bir ay sonra benden teminat olarak çekilen 300 TL'nin kredi kartımdan kesildiğini gördüm, firmaya sordum yaptırdıklarını söylediler. Ben de fatura talep ettim bana kendi düzenledikleri tamda 300 TL göre yapılmış proforma gönderdiler. Yani araç tamir bile edilmemiş demek ki 1000 TL teminat çekilse ona göre işlem yapacaklardı.

Zafer 3.532 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 23 Eylül

    Ben sizden kanuna uygun bir fatura talep ediyorum siz arabayı yaptırmadığınızı araba satılırken yapılacağını söylüyorsunuz arabayı bana verin ben kendi servisimde yapıtırayım diyorum onu da kabul etmiyorsunuz bu araba full kaskolu değil mi neden benden bunun parası kesiyor onu da anlamadım Neyse ki 1000 TL teminat çekilmemiş yoksa hasarı ona göre düzenleyecektiniz. Bir daha asla bu firmadan araç kiralamam yakın çevremde zaten söylüyorum şikayet var sitesindende daha çok insana ulaşıp mağdur edilmemesini istiyorum.

  • Sixt Rent A Car Temsilcisi23 Eylül

    Merhaba Zafer Bey, İlgili hasar sonrası firmamızın anlaşmalı olduğu Renault servisi tarafından hasar ekspertiz raporu firmamıza ulaştırılmıştır. Kiralamanızda tam kaza sigortası satın alınmamış olması sebebiyle imzalamış olduğunu kiralama kontratımız gereği hasar ekspertiz tutarı tarafınıza yansıtılmıştır. Konuyla ilgili detaylı bilgi ve belge daha önce de belirtmiş olduğunuz p****.******@h******.c** mail adresinize iletilmiştir. Yardımcı olabileceğimiz farklı bir bilgi veya talep ettiğiniz bir belge olması halinde bizimle [email protected] e-mail adresi üzerinden iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön