Sixt Rent A Car Aldığı Ödemenin Faturasını Kesmiyor...

Ayşe Aydar B. |

Geçen ay Sixt Sabiha Gökcen havaalanı ofisinden 2 günlük araç kiraladım, ödemeyi nakit yaptık, faturayı istediğimde, e-fatura kestiklerini ve fatura veremeyeceklerini söylediler, müşteri hizmetlerini aradığımda yine aynı şey söylendi mail atacağız dediler mail de atmadılar, kargo ile göndereceğiz dediler, göndermediler, acaba bu şirket vergi mi kaçırıyor diye insanın aklına gelmiyor değil, ki e-fatura kesse bile, kopyasını verme yasal zorunluluğu var, konuyu Maliye'ye bildireceğim, artık çözerler...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Şubat
  14:00

  Değerli Müşterimiz,
  Araç kiralama faturaları kiralamanızın bitmesini takiben 7 gün içerisinde elektronik olarak oluşturulup, kiralama esnasında bize vermiş olduğunuz e-posta adresinize yollanır. Firmamız elektronik fatura ve elektronik arşiv fatura oluşturmaya yetkili olduğu için bu faturaları mali işlemlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Faturalarımızın tarafınıza zamanında ulaşması için kiralama esnasında vermiş olduğunuz e-posta adresinizin doğru olması ve size yolladığımız e-postaların önemsiz kutusuna düşmemesi son derece önemlidir. Kiralamanız ile ilgili detayları musterihizmetleri@sixt.com.tr adresine bildirmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla