06 Ekim 2016

Sivriler Mobilya Ürün Teslim Edilmiyor.

Sivriler Mobilya'ya telefon ile orta sehpa siparişi verdim. Ödemeyi kredi kartı ile peşin yaptım. Kampanya ürünü olduğu için kargo ücreti satıcıya ait olacak şekilde gönderilmesi gerekirken, alıcı ödemeli olarak gönderildi. Telefon ile durumu firmaya bildirdim. Yetkililer sorunun düzeltildiğini Ardahan Aras Kargo şubesi düzeltilmediğini, İnegöl İnorsan şubesini biz düzeltmiyoruz dediklerini ifade ettiler.

Kargo şubeleri ve firma ile sayısız telefon görüşmesi yaptım. 2 Eylül 2016 tarihinde gönderilen kargo 15 gün Ardahan Aras Kargo şubesinde bekletilip iade edildi. Tekrar aradığımda Aras Kargo genel merkezide şikayetimi aldı (sözüm ona) ama hala dönüş olmadı. Aynı şekilde satıcı firmada geri dönüş yapmadığı gibi 'ürünün artık benim olduğunu hiçbir şey yapamayacaklarını 'söylediler. Firma 167.00 TL kargo ücretini ödeyip alsaydınız daha sonra size ücret öderdik diyor. Ürün yok, para yok, çözüm yok.

Ayfer 1.003 Okunma

Cevaplar

  • Sivriler Mobilya Temsilcisi04 Mart 2017

    Sivriler Mobilya olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.1980 Yılından beri varlığımızın yegane unsurlarından biridir.Değerli müşterimizin talepleri doğrultusunda yakınının daha önce satın aldığı ve memnun kaldığı bir ürünümüz ile ilgili olarak telefon ile satın alma işlemini gerçekleştirmiştir. Ürünümüz siparişe istinaden hızlı bir şekilde Ardahan iline müşteri adresine kargolanmıştır. Değerli Müşterimizin sipariş verdiği ürün Aras kargo ile gönderilmiştir fakat kargo firmasının sistemlerindeki bir sıkıntıdan dolayı ürün müşterimize teslim edilememiştir.Konu ile ilgili olarak Aras kargo ile iletişime geçilmiş olsa bile Firma içi bürokrasiden dolayı ürün teslimatı gecikmiştir. Bu süreç de müşterimizi mağdur etmemek adına ürün firmamıza iade gelmeden ikinci ürün kargo ile gönderilmiştir.Kargo firmasından kaynaklı olarak müşterimizin teslimatı gecikmiştir.Satış destek ekibi konu ile ilgili olarak gerekli çalışmalar yapılmış ve müşterimizin mağduriyeti giderilmiştir. Konu ile ilgili olarak Satış Sonrası Destek Departmanımız gerekli kayıtları oluşturmuş olup,müşteri memnuniyeti politikamız çerçevesinde gerekli işlemler yapılmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Sivriler Mobilya Satış Sonrası Destek Ekibi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön