Siveno ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ayşe sonuçtan çok memnun

Siveno Yanlış Kargo Gönderimi Yaptı!

9.595
Ayşe
Ayşe 04 Aralık 2019 18:10
Çözüldü
Ayşe'nin Teşekkür Mesajı
“İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.”

Kaş kirpik serumu yerine tırnak balsamı gönderildi. Arıyorum kimseye ulaşılamıyor. Mail attım geri dönülmüyor. Kargom zaten çok geç geldi bir de yanlış geldi. Biri geri dönüt sağlarsa sevinirim. Müşteri hizmetlerini arıyorum uzun uzun bant kaydı dinletiyor ve kimseye bağlamıyor.

Siveno Logo
Siveno05 Aralık 2019 16:59
Ayşe
Ayşe05 Aralık 2019 19:12

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

profile
103
1 hafta önce

Siveno Kaşıntı Ve Egzama

Siveno köpük şampuanı doğal diye aldım tavsiye üzerine ama 1 yaşındaki bebeğimin kafasında kaşıntı, egzama ve yaralar oluştu. Yazık yavrum yatamıyor, kaşıntıdan aşıdan günah değil mi ya? Küçücük paketi var ve ucuz da değil. Kesinlikle mahkemeye vereceğim.

profile
143
3 hafta önce

Siveno Bebek Şampuanı Gözleri Yakıyor

Bebeğime şampuan aldım gözlerini yakmaması için ama bebeğimin gözlerine yaktı. Bir daha asla almam. Bebeğim banyo yapmak istemiyor artık. Ne kadar yer varsa şikayet edeceğim. Böyle bir şey yok, yapılmaz. Yani bebek şampuanı bu nasıl göz yakar ya nasıl?

profile
166
4 hafta önce

Siveno Roll On Ter Kokusu Yaptı

Yeni doğum yaptım. Bebeğime zarar olmasın diye siveno nun roll on unu aldım. Ama çok kötü ter kokusu yaptı. Ne yaptıysam kurtulamadım kokudan. Duştan çıkıyorum geçti diyorum 1 saate kalmadan koku başlıyor. Üzerine Rexona sıkmama rağmen geçmiyor. Sağlıklı olsun bebeğim diğer kimyasallardan zarar görm...

Siveno Roll On Ter Kokusu Yaptı
profile
1.382
17 Şubat

Siveno Roll-on Ağrılı Lezyonlara Neden Oldu

Siveno roll-on aldım sırf doğal diye. Ürün koltuk altımda sızlama yanma ve acı eşliğinde lezyonlar oluşturdu. Kullanmayı bıraktıktan. Bir ay sonra içinde cildim düzelmeye başladı. Instagram'dan yazdım seride sorun olabilir başkalarının da canı yanmasın diye foto istendi. Attım döneceğiz dediler. 1 a...

profile
1.511
17 Şubat

Siveno Şampuan 11 Aylık Kızımda Egzama Yaptı

Doğal olarak aldığım şampuan 11 aylık kızımda egzama yaptı. Sarı şampuanlar bundan daha iyiydi doğal olsun diye değiştim değişmez olaydım kızımın her yeri egzama oldu. Ayrıca duştan sonra gözleri kıpkırmızı oluyor yakıyor demek ki. Burada bununla ilgili yine aynı şikayeti gördüm.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .