Siveno ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Siveno Vücut Koruyucu Krem İşe Yaramıyor!

6.613
Kubra
Kubra 18 Temmuz 2021 16:12

Siveno marka %100 doğal vücut koruyucu sprey kremi güneş koruyucu olarak aldık, özellikle de üzerinde bebekler için uygun olduğu yazıyor diye aldım ki daha çok korur diye ancak dün bütün gün güneşin altında kullandığımız bu krem yüzünden ailece resmen yandık.

Geceden beri kullanmadığımız pisik kremi yanık kremi kalmadı, yanıklar geçse bile vücudumuz ne kadar zarar gördü kim bilir 7 ve 4 yaşındaki çocuklarım için almıştım özellikle bin pişman olduk.

Siveno Logo
Siveno19 Temmuz 2021 09:03
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
143
1 hafta önce

Siveno Bebek Şampuanı Gözleri Yakıyor

Bebeğime şampuan aldım gözlerini yakmaması için ama bebeğimin gözlerine yaktı. Bir daha asla almam. Bebeğim banyo yapmak istemiyor artık. Ne kadar yer varsa şikayet edeceğim. Böyle bir şey yok, yapılmaz. Yani bebek şampuanı bu nasıl göz yakar ya nasıl?

profile
166
2 hafta önce

Siveno Roll On Ter Kokusu Yaptı

Yeni doğum yaptım. Bebeğime zarar olmasın diye siveno nun roll on unu aldım. Ama çok kötü ter kokusu yaptı. Ne yaptıysam kurtulamadım kokudan. Duştan çıkıyorum geçti diyorum 1 saate kalmadan koku başlıyor. Üzerine Rexona sıkmama rağmen geçmiyor. Sağlıklı olsun bebeğim diğer kimyasallardan zarar görm...

Siveno Roll On Ter Kokusu Yaptı
profile
1.382
17 Şubat

Siveno Roll-on Ağrılı Lezyonlara Neden Oldu

Siveno roll-on aldım sırf doğal diye. Ürün koltuk altımda sızlama yanma ve acı eşliğinde lezyonlar oluşturdu. Kullanmayı bıraktıktan. Bir ay sonra içinde cildim düzelmeye başladı. Instagram'dan yazdım seride sorun olabilir başkalarının da canı yanmasın diye foto istendi. Attım döneceğiz dediler. 1 a...

profile
1.511
17 Şubat

Siveno Şampuan 11 Aylık Kızımda Egzama Yaptı

Doğal olarak aldığım şampuan 11 aylık kızımda egzama yaptı. Sarı şampuanlar bundan daha iyiydi doğal olsun diye değiştim değişmez olaydım kızımın her yeri egzama oldu. Ayrıca duştan sonra gözleri kıpkırmızı oluyor yakıyor demek ki. Burada bununla ilgili yine aynı şikayeti gördüm.

profile
2.265
24 Ocak

Getir Büyükten Aldığım Siveno Bozuk Şampuan

Siveno şampuan bozuk. Getir büyükten indirimli fiyattan sipariş etmiş olduğum 4 adet ^siveno 7'li Fitoterapi ^ şampuanın içlerinde beyaz noktacılar ve eski kullandığım aynı ürüne göre kokusunda da farklılık hissettim incelenmesini mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Getir Büyükten Aldığım Siveno Bozuk Şampuan
Getir Büyükten Aldığım Siveno Bozuk Şampuan
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .