Siveno ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hatice sonuçtan hiç memnun değil

Siveno Roll-on Ağrılı Lezyonlara Neden Oldu

1.382
Hatice
Hatice 17 Şubat 19:58

Siveno roll-on aldım sırf doğal diye. Ürün koltuk altımda sızlama yanma ve acı eşliğinde lezyonlar oluşturdu. Kullanmayı bıraktıktan. Bir ay sonra içinde cildim düzelmeye başladı. Instagram ®'dan yazdım seride sorun olabilir başkalarının da canı yanmasın diye foto istendi. Attım döneceğiz dediler. 1 ay oldu dönen yok. Böyle bir tehlike varsa bu deneyimi yaşayabilecek insanlar için uyarı ibaresi eklenmeli. Kol ağrısından yatamadım günlerce.

Siveno Logo
Siveno20 Şubat 09:52
Siveno Logo
Siveno02 Mart 11:48
Hatice
Hatice14 Mart 18:12

Bana yeni ürün gönderileceği yazıldı ancak 2 martta halen bir şey gelmedi mesajlarıma Instagram'dan dönülmüyor müşteri hizmetleri açmadı nasıl bir yol izlemem gerek aynı ürün gönderilmesinin anlamı yok zaten kullanamayacağım çözüm bekliyorum.

Hatice
Hatice17 Mart 16:57

Süreç neredeyse 2 ay sürdü ürünün yenisi yanında hediyeyle geldi ürünü kullanamayacağım ama yine de teşekkürler.

Hatice
Hatice23 Mart 16:20

Tarafıma yeni ürün gönderildi teşekkürler

Benzer Şikayetler

profile
1.511
17 Şubat

Siveno Şampuan 11 Aylık Kızımda Egzama Yaptı

Doğal olarak aldığım şampuan 11 aylık kızımda egzama yaptı. Sarı şampuanlar bundan daha iyiydi doğal olsun diye değiştim değişmez olaydım kızımın her yeri egzama oldu. Ayrıca duştan sonra gözleri kıpkırmızı oluyor yakıyor demek ki. Burada bununla ilgili yine aynı şikayeti gördüm.

profile
1.819
10 Ekim 2022

Siveno Bebek Şampuanı Egzamaya Sebep Oldu

Metro marketten aldığımız siveno bebek şampuanı kızımın kollarında egzamaya sebep oldu her iki kolunda da döküntüler var. Doğal diye alıyoruz ve minicik bebeklere kullanıyoruz ayrıca gözlerini yaktığını ve kızarttığını da fark ettim. Ama özellikle egzama meselesi aşırı canımı sıktı.

profile
4.069
01 Eylül 2022

Siveno Roll-on Erkek Deodorant Şikayeti

"siveno roll-on erkek" eskisi kadar etkili değil. 2-3 senedir tercihimdi. Yaz-kış, sürdükten 24 saat sonra dahi, etkinliği devam ederken; son aldığım ürün artık eskisi kadar değil, ancak 5-6 saat kadar iş görüyor... Herhalde, ekonomik krizden etkilenen tüm sektörler, kârdan zararlarını, kalite/fiya...

  • profile
1 Destekçi
profile
9.953
21 Ağustos 2022

Siveno Fitoterapi Şampuan Alerjisi Sorunu

Siveno Fitoterapi 7'li şampuan satın aldım ve Siveno roll on kullanıp memnun kaldığım için tercih etmiştim. Saçımda hassasiyet ve egzama sıkıntısı yaşarım ara ara ve bu markaya doğal içerikli diye güvendim. 2-3 kere saçımı bu şampuanla yıkandıktan sonra saç derim tahriş oldu ve kaşıntıdan duramıyoru...

profile
4.348
13 Ağustos 2022

Siveno Güneş Kremi Bebeğimde Alerji Yaptı

Siveno güneş kremi bebeğimde kızarıklık yaptı bütün vücudu kabardı bebeğimin ve bu alerjinin nasıl geçeceğini bilmiyoruz bebeğin sürekli kaşınıyor çocuk mahvoldu her yerine sürmüştüm bir de markaya güvenip bir de doğal içerikli diyorlar bu nasıl geçecek en azından bir çözüm söylensin.

Siveno Güneş Kremi Bebeğimde Alerji Yaptı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .