Siveno ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehtap sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi

Siveno Kirpik Kaş Güçlendirici Yan Etki

11.067
Mehtap
Mehtap 01 Ocak 2020 13:36

Siveno marka kaş kirpik güçlendirici serum aldım. Üstelik bir çok blogda "harika başarılı" falan şeklinde yalan bloger yazıları ve kullanıcıları var. Bu konuda çok bilinçli ve sürekli kaş kirpik serumu kullanan biriyim. İlk defa bu kadar kötü bir ürünle karşılaştım. Bedava ürün gönderip nedense bu ürünün 404 kıvamında yapışkan bir şey olduğundan asla bahsetmemiş? İlginç değil mi? Asla yüz yıkarken temizleme jelleriyle bile arınamıyor.

Yapışkan bir his kirpik ve gözlerde kalıyor. Üstelik göz kapaklarımı şişirirdi. Nedeni ise ağda kıvamında oluşu ve kirpik diplerimi tıkaması! Siz acaba bu kadar kötü ürünü her sabah ve akşam kullanıyor olabilir misiniz? Eminim yüzünüze kremi bile zor sürüyorsunuzdur.

Bu ürün parmak uçlarıyla kirpik ve kaşlara uygulanır mı hiç? Bitmedi dahası mı? Sol kaş başlangıç yerinden yarım santim içerisi komple döküldü. Jiletle kazımış gibi. Oysa benim kaşım zaten gür. Yıllardır farklı markaları deneyimlerim. Bırakın işe yarayıp yapamamasını bana kaşımı kim verecek geri? Doktorum diyor ki bu kadar katı yağlar kaş diplerinde gevşemeye neden olur güçlendirmez. Bunun hesabını vereceksiniz!

Siveno Logo
Siveno24 Ocak 2020 15:48
Mehtap
Mehtap14 Şubat 2020 18:10

Yani bence insanları çok küçük görüyorsunuz... Ne demek son kullanma tarihini kontrol edin... 6 yaşındaki çocuklar artık SKT kontrolü yapıyor. Ben diyorum ki çok bilinçli bir tüketiciyim sürekli bu türevde ürünler kullanıyorum... Sizin karşınızda aptal mi var. Urunun SKT 2024 zaten. Böyle yırtmaya çalışamazsınız. Ürününüz 404 kıvamında. Ve bildiğiniz yağ. Kimse gözüne yüzüne yapışkan yağ süremez. Para iadesi istiyorum. Siz nasıl çözmezsiniz bu kadar önemli şikayetlerimi... Öncelikle gerçek kullanıcı aikayetlerini kayde almayı öğrenin. Bedava ürün gönderdiğiniz yalancı bloggerlarin ayyy bayıldım safsatalarına karnımız tok. Bu yapışkan asla ne güçlendiriyor ne ise yarıyor. Kaslarım döküldü. Zaten onlarca insan var arpacık çıkmış gözlerinde... Kirpik diplerini tıkıyor. Anlıyor musunuz? Paramı verin.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
143
2 hafta önce

Siveno Bebek Şampuanı Gözleri Yakıyor

Bebeğime şampuan aldım gözlerini yakmaması için ama bebeğimin gözlerine yaktı. Bir daha asla almam. Bebeğim banyo yapmak istemiyor artık. Ne kadar yer varsa şikayet edeceğim. Böyle bir şey yok, yapılmaz. Yani bebek şampuanı bu nasıl göz yakar ya nasıl?

profile
166
3 hafta önce

Siveno Roll On Ter Kokusu Yaptı

Yeni doğum yaptım. Bebeğime zarar olmasın diye siveno nun roll on unu aldım. Ama çok kötü ter kokusu yaptı. Ne yaptıysam kurtulamadım kokudan. Duştan çıkıyorum geçti diyorum 1 saate kalmadan koku başlıyor. Üzerine Rexona sıkmama rağmen geçmiyor. Sağlıklı olsun bebeğim diğer kimyasallardan zarar görm...

Siveno Roll On Ter Kokusu Yaptı
profile
1.382
17 Şubat

Siveno Roll-on Ağrılı Lezyonlara Neden Oldu

Siveno roll-on aldım sırf doğal diye. Ürün koltuk altımda sızlama yanma ve acı eşliğinde lezyonlar oluşturdu. Kullanmayı bıraktıktan. Bir ay sonra içinde cildim düzelmeye başladı. Instagram'dan yazdım seride sorun olabilir başkalarının da canı yanmasın diye foto istendi. Attım döneceğiz dediler. 1 a...

profile
1.511
17 Şubat

Siveno Şampuan 11 Aylık Kızımda Egzama Yaptı

Doğal olarak aldığım şampuan 11 aylık kızımda egzama yaptı. Sarı şampuanlar bundan daha iyiydi doğal olsun diye değiştim değişmez olaydım kızımın her yeri egzama oldu. Ayrıca duştan sonra gözleri kıpkırmızı oluyor yakıyor demek ki. Burada bununla ilgili yine aynı şikayeti gördüm.

profile
2.265
24 Ocak

Getir Büyükten Aldığım Siveno Bozuk Şampuan

Siveno şampuan bozuk. Getir büyükten indirimli fiyattan sipariş etmiş olduğum 4 adet ^siveno 7'li Fitoterapi ^ şampuanın içlerinde beyaz noktacılar ve eski kullandığım aynı ürüne göre kokusunda da farklılık hissettim incelenmesini mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Getir Büyükten Aldığım Siveno Bozuk Şampuan
Getir Büyükten Aldığım Siveno Bozuk Şampuan
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .